Wpis z mikrobloga

Kurde Ukraińcy i Cyganie to jakiś inny stan umysłu, znajomy jest palaczem siedzi w kotłowni i ogrzewa budynek/motel w którym są Ukry i Cyganie, łącznie z 50++ osob. Codziennie do nich przyjeżdza katering z żarciem i wczoraj jakaś ukrainka częstowała go "obiadem" dostał sałatkę i sos bez najważniejszego xd (czyli gołąbków) bo powiedziała że mają wyliczone czy coś tam. Poza opalaniem też 2x dziennie opróżnia resztki na stołówce to dzisiaj rano #!$%@?ł ze 30 sztuk dań bo mieli wywalone na ten katerin (oczywiście znajomy nie skorzysta z posiłku bo to wszystko jest zmieszane już w kotle, nawet jak nie ruszone to do zsypu idzie WTF) pisze o tym bo tak jest w zasadzie codziennie, że 50% jedzenia idzie dosłownie do jamy bo nawet tego nie utylizują czy coś. Do spalenia w zasadzie tam idzie wszystko czasami kilka par butów dziennie / zeszyty (nowe niezapisane) / perfumy / kosmetyki / ubrania i można wymienaić bez końca. #!$%@? że "lud uciemiężony wojną" baluje sobie za nasze bez żadnej pokory, jeszcze mają kieszonkowe #!$%@? wie ile bo mieszkają za free + jedzenie za free + jakaś kasa na życie. Cyrk
Na marginesie dodam (info od samych młodych Ukraińców w rozmowie w realu) prawo jazdy to też temat rzeka, niektórzy się dosłownie chwalą że jeżdzą zawodowo bez prawa jazdy. Nie mam pojęcia czy mandaty maja duzo mniejsze czy pobłaża im władza, ale dziwne to.
Zeny nie było, Ukrainie kibicuje wygranej jak nie wiem co bo roSSji nienawidzę 100x bardziej.
#ukraina #gownowpis ##!$%@? #takbylo #rosja #jedzenie
  • 7
@elperson: @bombastick mozecie mi nie wierzyć, ale pali się tez dużo gorsze rzeczy bo gośc ma zaklad produkcyjny (ten co ma motel)
to co wymienilem to tylko malutka igła w stogu "SYFU" co idzie do pieca. Za to powien być wieloletni kryminał, ale SM i inne sluży są na TY z nim.
Wiele razy przyjeżdzali tam w przeszłości bo dym był czarny jak smoła z komina.
Jeżeli nie wierzycie w to,
Półgodziny temu ukrainka z bombelkiem żebrała po bloku na dzieciaka, bo ten ma urodziny(wtf?). Oskubała sąsiada z drobnych, później się o jedzenie spytała (za ścianą już miała reklamówkę schowaną), a na koniec buty jeszcze chciała wysępić.

Ostatnio to spotykam więcej żebrających ukrów niż cyganów, bo ci drudzy to jak ubrań potrzebują to okradną kontener caritasu, a jak jedzenie potrzebują to pójdą na złodziejke.