Wpis z mikrobloga

@inkill: nie bądźmy niesprawiedliwi - dobrze, że naprawiają swój produkt, a dopasowanie się do dziesiątej modów jest niemożliwe technicznie. Sama weryfikacja to ogromne koszty przeznaczone na testerów. Jedyny problem to zmuszanie ludzi do aktualizacji
@Larsberg: To nie problem gabena. Bo jest już narzędzie pozwalające na wybranie wersji. Coś takiego ma Terraria. W właściwościach możesz sobie wybrać wersję na której grasz. To już tylko leniwość twórców.
@Collness: Czemu bronisz tej steamowie patologi która coś na tobie wymusza? Gdzie jest opcja całkowitego wyłączenia aktualizacji? Wyobraź sobie sytuacje gdzie chcesz pograć w jakąś grę na premierę ale nie możesz bo na dniach co chwilę wychodzą patche po np 30GB? Ja tak miałem z Callisto Protocole. Nie mogłem odpalić bez najnowszej wersji a że mam wolny internet to update ściągał się chyba z 10 godzin. Przez takie podejście wolę ściągnąć
Larsberg - @Collness: Czemu bronisz tej steamowie patologi która coś na tobie wymusza...

źródło: Zrzut ekranu (2723)

Pobierz
a nie co 2 tygodnie nowy patch co #!$%@? połowę modów


@onepnch: Zmiany raczej nie są duże, więc pewnie wystarczy poczekać na nową wersję script extendera i address library, większość modów bez tego nie działa.
@Larsberg: Niestety nie jestem przy kompie ale bodaj w zakładce "Beta" masz możliwość wybrania wersji gry, w grach które takie opcje udostępniają. Tak samo grałem w Terrarie z modami - tmodloader i śmiało można było wybierać wersję gry.

A odnośnie aktualizacji. To chyba znowu temat dla twórców, bo przecież to oni wypuszczają gówno gry xD