Wpis z mikrobloga

To są problemy lewaków xD
Przyszli do sejmu zmieniać Polskę na lepsze. Ale najpierw zacznijmy od wymiany tabliczek! Bo ja jestem posłanka a nie poseł.
Oczywiście wymiana tabliczek na koszt podatnika. A może w ogóle zlikwidować te głupie imienne tabliczki?
Nie trafią na swoje miejsce po numerze? Po co generować ciągle koszta z robieniem tych głupich tabliczek.
Ale nie lepiej drzeć macicę żeby wymienić tabliczkę na "posłanka" xD

#bekazlewactwa #konfederacja #sejm #logikarozowychpaskow #polityka
andbatros - To są problemy lewaków xD
Przyszli do sejmu zmieniać Polskę na lepsze. Al...

źródło: problemy_lewakow

Pobierz
  • 70
@NewBlueSky: no to napisz do opa z pytaniem dlaczego się zesrał


@jozef-dzierzynski: xDDD przeciez to ty walisz kloca, a op wskazuje glupote

@NewBlueSky: w poscie opa, aktywnego konfiarza postującego ciągle na tagu nie ma narracji?


@jozef-dzierzynski: ja widze post w ktorym zwraca uwage na glupote. Nie jestem funkcjonariuszem jak ty, ja jestem obiektywista

Powienies ignorowac takie glupoty i skupiac sie na logos i tresci, ta baba sama wrzucila
Powienies ignorowac takie glupoty i skupiac sie na logos i tresci, ta baba sama wrzucila ta glupote na twittera, wiec jesli o kogos sie srasz to pisz do niej


@NewBlueSky: różnica jest taka że koło #!$%@? mi lata kto co wrzuca na twittera, op sie zesrał to go kulturalnie spytałem czy ma taki ból o wszystkie wydatki. Otóż nie ma, ciekawe dlaczego?

obiektywista

Symetrysta z ciebie, wręcz przykładowy. Nie przymierzając jestem
Za #!$%@? ludzi takimi bzdetami powinna być publiczna kara.


@Jocqelt: kara to powinna być dla tych, których #!$%@? wymiana tabliczki. Tylko jakiś niezrównoważony psychicznie debil może się czymś takim zdenerwować xD
@Ogau: Taaa. Bo Polacy to generalnie spokojny naród, którego nie triggerują pierdoły, a człowiek to taki gatunek którego nie triggerują pierdoły. Dla mnie to głupota, którą chwalenie się to zwykła popisówa polityczna. Niech się zajmą czymś z sensem :)
@GMN1 ale jest poseł. Czy ja mam Ciebie języka polskiego uczyć? Poseł to rodzaj męski. Jakbyś był posłem to chciałbyś mieć mieć tabliczkę posłanka?