Wpis z mikrobloga

Jeśli mnie nie interesuje wzrost faceta, to mam prawo oczekiwać, że faceta nie będzie interesować rozmiar mojego biustu.
Nie interesuje mnie, że większość kobiet leci na wysokich (czyli zwracają uwagę na to, na co facet nie ma wpływu). To nie mój problem, że faceci mają o to ból doopy i zaczynają wymagać od kobiet idealnej twarzy i konkretnych wymiarów tu i ówdzie.

To że większość kobiet interesuje się wysokimi facetami nie sprawia, że faceci mogą stawiać mi wyśrubowane wymagania dotyczące wyglądu.

Wymaganie, by facet nie patrzył na mój biust/kształt nosa/wzrost/wstaw dowolną cechę wyglądu, na którą nie ma się wpływu, mimo iż od facetów z reguły wymaga się bycia wysokimi, nie czyni ze mnie w żaden sposób hipokrytki.

I to samo tyczy się reszty społeczeństwa.

Jeśli kobieta nie wymaga od faceta bycia bad bojem, to ma prawo szukać faceta, który nie będzie wymagał od niej bycia uległą i nie będzie hipokrytką, że śmie stawiać facetom wymagania bycia normalnymi facetami, bo ma ona prawo mieć w doopie, czego inne kobiety wymagają od facetów.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #blackpill #p0lka #seks
  • 69
Nie ma kobiet które preferują niskich facetów


@Tata_Kasi:

Czemu zachowujesz się jak beton? Przecież w poście napisałam że ja jestem taka kobietą. Ile razy trzeba wam tłumaczyć, że jak się różowej coś podoba lub nie to znaczy że jej się podoba lub nie. Wy nie macie mocy ani narzędzi by w ogóle z tym dyskutować. Wasza wiedzą opiera się na obserwacji otoczenia, a każdy wyjątek od reguły negujecie i udajecie, że
@AlienFromWenus: Różni ludzie różnie na to patrzą, przecież popularność zabiegów tylko rośnie. Jak ci przeszkadza np. krzywy nos i masz kompleksy to można go sobie poprawić w dzisiejszych czasach dla własnego komfortu psychicznego. Ja sobie tak wzrok zrobiłem bo miałem kompleksy przez okulary.
Jeśli chodzi ci o małe cycki to przecież też można powiększyć. Osobiście wolę małe raczej więc nie jestem fanem tego typu zabiegów.

Masę rzeczy można zrobić, zobacz na
@JimLahey88: o teraz zostałam nazwana p0lką bo jednak nie lecę na wzrostaków. Lol, przyznajcie się, że wy tak naprawdę każdą kobietę uważacie za p0lke bo jest kobietą a wy macie ból doopy o to że żadna was nie chce więc wyzywając każdą po kolei utwierdzacie się w sztucznym przekonaniu, że to wy je odrzucacie, bo są takie i takie niefajne jak byście chcieli, dzięki temu ból egzystencjalny po odrzuceniu jest wielokrotnie
Przecież w poście napisałam że ja jestem taka kobietą


@AlienFromWenus: piszesz też że nie jesteś atrakcyjna dla facetów, więc wyciągnąłem wniosek że tylko dla tego "podobają Ci się niscy" Gdybyś miała wybór, gdyby dwóch się ubiegało o Ciebie to wybrała byś wyższego.
Natomiast ja wolę mały biust od wielkiego, co więcej wygląd nie jest krytyczny. Do związku wybrał bym mniej atrakcyjną dziewczynę z którą da się dogadać niż na odwrót.
Dla
Do związku wybrał bym mniej atrakcyjną dziewczynę z którą da się dogadać niż na odwrót.


@Tata_Kasi: Też bym się zadowolił fajną 9.5 niż jebniętą 10 ¯\(ツ)/¯
piszesz też że nie jesteś atrakcyjna dla facetów


@Tata_Kasi:

Gdzie niby?

więc wyciągnąłem wniosek że tylko dla tego "podobają Ci się niscy" Gdybyś miała wybór, gdyby dwóch się ubiegało o Ciebie to wybrała byś wyższego.


Jakim cudem atomy w twojej głowie zderzyły się w taki sposób by wyszła taka o to przedziwna myśl? XD jak mam dyskutować z wami niebieskimi skoro logicznie rzecz biorąc nie da się przewidzieć konfiguracji zderzeń atomów
@AlienFromWenus
Skoro facet akceptuje u kobiety zdradę (bycie nie jedynym) ,to kobieta, jeśli nie jest hipokrytką i p0lką I zależy jej na facecie ,zaakceptuje zdradę (nie bycie ostatnią w związku). Kobieta nie będzie również wymyślać jakiś cope zamienników za wierność .
@Tata_Kasi
Są faceci którzy wmawiają sobie że wolą mały biust,mając efekt wyparcia. Faceci ogóle wypierają potrzebę atrakcyjności kobiet,zastępując ją jakimiś gadkami o nic nie wartej chudości. Chcą się czuć wartościowi i lepsi od prawiczków, bo ich brzydka kobieta zechciała, a jednocześnie wypierają ze świadomości to że są faceci z realnie konkretnie prawdziwie pięknymi kobietami, i to oni są prawdziwymi wygrywami. A taki Janek 8/10 z Julką 1-2/10 to taki sam przegryw jak
jak mam dyskutować z wami niebieskimi skoro logicznie rzecz biorąc nie da się przewidzieć konfiguracji zderzeń atomów w waszej głowie i wynikłych w tym procesie myśli


@AlienFromWenus: da się, trzeba być na naszym poziomie intelektualnym i można dyskutować. To jest akurat niezależne od płci rozmówcy
Są faceci którzy wmawiają sobie że wolą mały biust,


@pawel89uri: ja sobie nie wmawiam, po prostu z doświadczenia wiem. Miałem laski z bardzo dużym biustem, i nie podoba mi się jak te piersi się "rozlewają" kiedy ona leży. Nie ma ich jak wziąć do ręki, bo ta masa jest jak galaretka. Ładnie wyglądają tylko w biustonoszu.
Dużo lepsze doświadczenia miałem z małym biustem. Oczywiście małym bez przesady, bo raz byłem z