Wpis z mikrobloga

Zaczynam odnosić wrażenie, że pomiędzy wydawcami gier i recenzentami panuje swoista zmowa milczenia. Ogrywam teraz dodatek Widmo wolności do #cyberpunk2077 i ilość napotykanych błędów jest zatrważająca (musisz nagle zadzwonić do NPC po zadaniu i nie możesz, bo gra się zbugowała i musisz ją restartować XD). Taki #quaz nic nie wspomina o tym w swojej recenzji czy #tvgry Widzę nie można ufać nikomu i trzeba bardziej polegać na opiniach graczy/znajomych
  • 8
  • Odpowiedz
@Gorkel: Grałem teraz na konsoli od nowa całego cyberpunka + dodatek. Została mi podjęcie decyzji, które zakończenie wybrać, trochę błędów było:
- najczęściej problem z "poczekaj 24 godziny na telefon od", po jakimś czasie juz #!$%@? jak to zobaczylem od razu przewijalem czas, zeby zobaczyc czy ktos zadzowni, zeby ewentualnie od razu wgrać save. Dwa razy zapomniałem o tym i na telefon od takemury, czy rouge to czekalem 10 lat i
  • Odpowiedz
@Gorkel: mam na PC już ponad 50h i nie doświadczyłem błędów uniemożliwiających grę. Zdarzały się jakieś błędy z grafą czy fizyką, ale żeby zablokować jakieś misje, to nie. Może niektórzy mają więcej "szczęścia" do generowania błędów?
  • Odpowiedz