Wpis z mikrobloga

Myślałem że wraz ze zmianami w rządzie, również wykop przestanie się bawić w #cenzura no ale jednak nie. Wiecie, że dałny z moderacji zaczęli doklejać tag polityka do contentu z tagu bekazpisu? Zrobiłem wpis gdzie wkleiłem link do twittera z dudą z davis, dałem tag #bekazpisu a po chwili dolepili mi politykę (która jest z defaultu zczarnolistowana u każdego)... Teraz już wiem, czemu od paru dni zauważam mniej contentu na tagu #bekazpisu
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@grand_khavatari: tag bekazpisu jest tagiem politycznym, jak ktoś go nie chce, to daje na czarno i znika. Jaki jest problem? A no taki że ja np. w dupie mam tag polityka, ale chciałbym widzieć tag bekazpisu, obecnie na wykopie nie da się tak zrobić - więc niech moderacja nie dorzuca tagów które są bez sensu.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@siekieromotyka: wejdź na tag polityka, i zobacz ile tam jest contentu z tagu bekazpisu, a następnie (mając politykę na czarno jak każdy), wejdź na bekazpisu - róznica w liczbie wpisów jest kolosalna.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@siekieromotyka: Aha no i jeszcze - o ile uważam że masz rację z tym zgłaszaniem, to nadal uważam, że dałny z moderacji uprawiają #cenzura. No bo skoro każdemu z defaultu dodali do czarnej listy politykę, to nawet jeśli ktoś zgłosił brak tagów na #bekazpisu, to moderacja nie powinna nic z tym robić bo ten tag to teraz nie służy do tagowania polityki a do banowania wpisów - wyłącznie z
  • Odpowiedz