Wpis z mikrobloga

Siemano. Potrzebuję kupić sobie jakiś wygodny fotel do #pracbaza zdalna. Mam jakiś #!$%@? i w końcu stwierdziłem że przyszła pora na to, żeby kupić sobie coś porządnego. Tym bardziej, że mój kołchoz zwraca cześć kasy. Budżet zakładam do 1500 cebulionow. Polecacie coś dobrego, wygodnego, dla tłustej dupy, której będzie w nim wygodnie te 8 godzin dziennie?

#kiciochpyta #fotelbiurowy

Nie jestem, ale daje dla zasięgu, bo pewnie musicie dbać o komfort dupska #programowanie #programista15k
GrammarNazi - Siemano. Potrzebuję kupić sobie jakiś wygodny fotel do #pracbaza zdalna...

źródło: temp_file4500515478536304785

Pobierz
  • 8
  • 0
@inrain88 No dobra, już zamówiłem ten Wau2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czytałem inne opinie w Internecie i rzeczywiście ma same dobre recenzje. W poniedziałek powinien być to dam znać czy mi pasuje. Jak nie, to najwyżej odeśle. Dzięki Miras!
@inrain88: siedzisko jest zbyt głębokie jak dla mnie (a mam 182cm) i dziwnie wyprofilowane, przez co przednia jego część wbija mi się w dolną część ud. Nie pomaga nawet specjalna poduszka na fotel.
Gdyby była regulacja głębokości, może dałoby się z tym coś zrobić.
Polecacie coś dobrego, wygodnego


@GrammarNazi: Foteli nie da się polecić (każdy ma inne wymiary, proporcje i wymagania) - trzeba je po prostu przymierzać.

Najtańsze ergonomiczne z 5-letnią gwarancją (przy założeniu że wzrost i waga są typowe):
- Nowy Styl Navigo MESH który np. z mechanizmem synchronicznym FS, siedziskiem tapicerowanym (pokrytym 50mm pianką wylewaną 60kg/m³), oparciem siatkowym (z 70mm regulacją wysokości), podparciem lędźwiowym LU2 (z 70mm regulacją wysokości), podłokietnikami R35K2 (z 85mm