Wpis z mikrobloga

@macan: Ja po latach zaniedbań postanowiłem wziąć się za zęby - okazało się że było 13 do leczenia.
Jak sobie podliczyłem ile to wyjdzie prywatnie to skończyło się na naprawie 12 i 1 wyrwanych za uczciwe 0zł :D
Plomby są nowe, może nie za ładna ale lepsze niż czarne dziurki. No i po pół roku się jeszcze trzymają zobaczymy jak dalej będzie.
Nie stać mnie na leczenie na NFZ te ceny
@JustAnAir teraz chyba ceny się odkleiły.
Chodziłem do Genesis które już kilka lat temu było drogie i czekało się na termin 2-3 miesiące czasami.
W tym tygodniu umawiałem wizytę i mogłem wziąć dowolną ich ilość od ręki, nawet nie chce pytać jak bardzo ceny wzrosły bo już kilka lat temu byle co startowało od 250 zł. Tym się będzie martwił poniedziałkowy ja.
@macan: @niebadzogrem ja chodzę teraz do takiej kliniki, naprawiam po tanszych dentystach no i latach zaniedbania po traumie w leczeniu kanalowo na nfz bez znieczulenia xD

Stomatologia działa bardzo dobrze, nie powinna być refundowana, bo jeśli dbasz o zęby to w ogole nie bedziesz potrzebowal dentysty. Moja dziewczyna ma wszystkie zeby zdrowe bo dbała.. ja olewałem to płacę jak za zboże
DrTRAPH0USE - @macan: @niebadzogrem ja chodzę teraz do takiej kliniki, naprawiam po t...

źródło: IMG_6657

Pobierz
Dentyści powinni być refundowani w całości przez NFZ za to, change my mind.


@macan: na nfz można zrobić większość rzeczy u dentysty za darmo obecnie a to że jakość może ale nie musi być gorsza to już inna bajka tak jest ze wszystkim¯\(ツ)/¯