Wpis z mikrobloga

Warlords Battlecry 2


@dr_papieros: Warlords Battlecry 3 xD (mod protectors of etheria wyszedł niedawno)

Seria Imperivm jest dobra (w Polsce w gazetach było Celtic Kings, pierwsza część z tej serii), a z podobnych do Warlordsa... kurczę, cieżko mi coś wymyślić xD

Z uniwersum Warlordsa to ja uwielbiam Warlords IV Bohaterowie Etherii i Puzzle Questa, a podobna gra (mapa podboju, walki w trybie RTS i delikatny miks z RPG) to może Kroniki
@Wink: zdecydowanie single, jeśli chodzi o fabułę to jest mi to obojętne czy właśnie jakieś story czy ciąg potyczek, nawet klimat i czasy jest mi obojętny może być fantasy, może być średniowiecze, a jak będzie fajny kosmos to też nie pogardzę xD ale żeby były elementy rpg typu rozwój postaci, żeby było dużo jednostek które też można rozwijać. Myślę że nie chciałbym jakiś potyczek turowych bo ostatnio sporo grałem w wszelkiej
@dr_papieros:

Skoro tak, to popłynę z grami trochę, bo strategii (tych z końcówki lat 90. i pierwszej dekady XXI wieku) znam dużo, jako dzieciak się zagrywałem godzinami.

Z takich bardziej oryginalnych i znanych, to Polanie II, Original War czy Battle Realms. Każda ma fajny system zdobywania zasobów (mleko, paczki zasobów pojawiające się w losowych miejscach czy ryż + woda). Te dwie pierwsze mają elementy RPG, przy czym w Polanie włącza się