Wpis z mikrobloga

@LukaszN: w ogóle to ewenement że takie coś nawet było w sejmie, a co dopiero jako sędzia trybunału. Zawsze myślałem że aby mieć takie stanowisko to wymagana jest kultura i nienaganna historia w życiu społecznym. Że z obyczajowego zachowania można takie stanowisko stracić, choćby sędziego powiatowego. A tu mamy symbol Polski w wydaniu pisu
w ogóle to ewenement że takie coś nawet było w sejmie


@Eremites: do sejmu są wybory, a nie testy IQ, ani egzaminy z kultury czy wiedzy o czymkolwiek. A nawet te wybory są ustawione, bo wystarczy mieć jakiekolwiek poparcie, ale wejść w dupę prezesowi dużej partii, aby się dostać. Nie wiem, czego się spodziewałaś. Tam takich gagatów jest dużo więcej, tylko nie są tacy pyskaci, więc tyle o nich nie słychać.
Zawsze myślałem że aby mieć takie stanowisko to wymagana jest kultura i nienaganna historia w życiu społecznym. Że z obyczajowego zachowania można takie stanowisko stracić, choćby sędziego powiatowego. A tu mamy symbol Polski w wydaniu pisu


@Eremites: to jest to odzyskiwanie godności przez Polaków wg pisowców, czyli bycie dumnym z bycia chamem.