Wpis z mikrobloga

Ale skisłem! xDDDD

Mirki, zastanawiacie się czasem dlaczego te wpisy naganiające spadki, prawie zawsze brzmią jakby pisała je ta sama osoba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zróbcie jeden eksperyment, wpiszcie sobie w google frazę: "dynamiczny mariusz" site:wykop.pl i zobaczcie co wyjdzie... Bardzo mało wyników, za to wyjątkowo "skoncentrowane"... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Frazeologia i nawyki językowe to jednak dzifka panie @mickpl .... xD

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie #bekazwykopkow #heheszki
wypopekX - Ale skisłem! xDDDD

Mirki, zastanawiacie się czasem dlaczego te wpisy naga...

źródło: dynamiczny mariusz

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@wypopekX: A potem pikachuface, bo okazuje się, że to co wszyscy mówili o zatkaniu banków wnioskami i że kredytu nie udziela się w dzień czy 2 po złożeniu wniosku jednak było prawdą. Chłop chyba nawet odpuścił sobie swoje analizy liczb wniosków i udzielonych kredytów, bo już mu się zrobiło wstyd xD
  • Odpowiedz
@wypopekX: no ale co w tym złego? Ja z moimi kolegami (tak mam kolegów) też mamy swoje lingo, tak zwany język branżowy, który chętnie używamy.
  • Odpowiedz
To mówiesz, ze to koledzy? W sumie.... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakoś nikt inny tego na wypoku nie używa.


@wypopekX: no mogą mieć jakieś czaty prawatne czy coś albo się znać z reala. Wątpię żeby to było multi bo po co a po drugie ban od razu leci i za dużo #!$%@? (wiec wraca pierwsze pytanie po co).
  • Odpowiedz
  • 0
bo po co


@Quzin: Odpowiedź na to pytanie jest zawarta w odpowiedzi na pytanie dlaczego codziennie wrzuca te wpisy. xD

Jeżeli uważa, ze to ma sens, to czy nie uważałby, że ma to jeszcze większy sens, kiedy wygląda na wrzucane przez niezależne od siebie osoby? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie chodzi o to czy to działa, tylko o to czy mu się wydaje, ze to działa. Wiem
  • Odpowiedz
@JC97
Chętni na kredyt pojawiali się wraz ze wzrostem FOMO. Do września było złożonych 37k wniosków. Tyle wniosków składano od 2008 roku niemal każdego miesiąca.
To nie sama ilość chętnych wywaliła ceny w górę, a to że Ci chętni w tym okresie mogli tyle zapłacić.
Myliłem się, bo myślałem, że ktoś spojrzy na cenę i pomyśli “nie no 800k za wielką płytę to nie dam”, ale okazuje się że dla kredytobiorcy nie
  • Odpowiedz
@Tiab: wiara w jakieś wyliczenia rządu okazała się być naiwnością. Nigdy nie użyłem określenia "mokry kapiszon" - chyba tylko sarkastycznie robiąc podsumowanie programu i wykres bk2% aka mokry kapiszon. Niemniej program pozwolił przez kwartał zrównać się nam ze średnią pompy z 2021 roku, a w całym roku 2023 udzielono mniej kredytów niż w pandemicznym 2020.
Ja bym ten program nazwał: szybkim skoczkiem, ale mokry kapiszon brzmi zabawniej.
BurzaGrzybStrusJaja - @Tiab: wiara w jakieś wyliczenia rządu okazała się być naiwnośc...

źródło: Screenshot 2024-01-19 at 18.21.48

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Myliłem się, bo myślałem, że ktoś spojrzy na cenę i pomyśli “nie no 800k za wielką płytę to nie dam”


ty się nieustannie "mylisz" xD No ale we wrześniu 2023 naganiać, że beka nic nie da to było naprawdę grube

Jak ktoś wymyślił jakieś zabawne określenie to inni nie mogą go używać?


Jakoś "inni" go nie używają poza spadkowiczami xD

To powinieneś przestać używać określenia gniazdownik.


Nie powinienem bo go nie wymyślilem
wypopekX - >Myliłem się, bo myślałem, że ktoś spojrzy na cenę i pomyśli “nie no 800k ...

źródło: gniazdownicy

Pobierz
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: Ale ogarniasz, że w lipcu i sierpniu wnioski przyjmowało jakieś 5 banków, a hipoteki ogólnie obsługuje w tym kraju jakoś 15? I że oprócz wniosków na BK były też wnioski na normalne kredyty, które trzeba było obsłużyć? Od początku było Wam to tłumaczone, ale nie, Buda sobie wymyślił, że wyjdzie max 20k kredytów i na pewno takie szacunki są wiarygodne xD

No i patrząc na stosunek liczby wniosków do udzielonych
  • Odpowiedz