Wpis z mikrobloga

Mając 163 cm zostałem odrzucony przez dziewczynę która miała z jakieś 150 cm.

Jeszcze jakieś rady?


@Umcia_Umcia: Mi się zdaje,że one szukają w wysokich facetach bezpieczeństwa i w takiej sytuacji to nie ma znaczenia,że jesteś od niej wyższy o te 13 cm jak w porównaniu do średniego męskiego wzrostu ciągle klasyfikujesz się jako niski
  • Odpowiedz
@ikimrdbeietocytynal: Podstawa to pamiętać co pisała wcześniejna tinderze. Zapytać o to dwa lub trzy dni później, bo wtedy widzą, że jednak czytasz. Do tego po prostu mieliśmy flow przy pierwszej rozmowie na żywo. Chemia i teges plus trafiłem sobie perfumy, zrobiły robotę.
To było już kilka lat temu, nie pamiętam dokładnie co pisałem, ale co roku, w dzień tindera (w którym machnęliśmy w jedną stronę) przypomina mi, że to właśnie to
  • Odpowiedz
@ikimrdbeietocytynal: Mi przypasowały aqua di gio, ale stałem w sklepie 20 minut i po prostu sprawdzałem wszystkie po kolei. Żona mówi, że idealnie z nim trafiłem i pasuje do mojego naturalnego zapachu ciała. A ja po prostu szukałem czegoś, bez tego idiotycznego zapachu melona w tle.
@Umcia_Umcia A no to czym się martwisz? Młoda siksa szuka czada w takim wieku i nawet z tym nie diluj.
  • Odpowiedz
@Umcia_Umcia: Znam typa co z takim wzrostem ma powodzenie u kobiet w swoim otoczeniu. Nie przeszkadza mu wzrost w tym, że dziewczyny chcą przebywać w jego otoczeniu. Co prawda ma on 9 lat, ale wiesz - to przecież nie ma znaczenia.

A poza tym - słyszałeś legende o manlecie #!$%@??
  • Odpowiedz