Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz #raportzakcji

@ziolowytomek: @adik75 wiecie, ze ja tu chamem jestem ogólnie. rucham Kambo siusiakiem bez miłości, ale ta siksa u Ksysia mnie nabuzowała. to coś na co się nie godzę. Tak, jakby nie patrzeć jest legalna, ale czy wy #!$%@? macie resztki godności? Ona mogła by być moją (!!!) córką a ja rocznik 87 jestem. Szczególnie w wykonaniu tych pdfów. Łysa Pała (co się zesrał po moim filmie i udaje, że teraz to on nie pije i jest spokojny xD) to jutro przeczyta i zrobi odcinek: o wiecie, jak to ma młodą dupę. Łysy: #!$%@? masz, Srejle wydaje się być fajną i mądrą (porównując z Tobą) dziewczyną. Kopnie Cię w dupę przy pierwszym Angliku, Francuzie, Amerykańcu (nie Rusku, tu możesz mieć zwarcie) czego serdecznie jej życzę. Na rycinie poniżej młoda para przed ślubem plemiennym. Bez odbioru. Widzimy się u Billego.
lskx - #raportzpanstwasrodka #popaswpieprz #raportzakcji

@ziolowytomek: @adik75 wiec...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-19 211101

Pobierz
  • 26
@lskx: Mnie dziwi, że ktoś jeszcze ma tu naiwność albo liczy na jakiś rozwój "uniwersum". To są degeneraci bez żadnego wyjątku. Nie powinniśmy się w żaden sposób przyczyniać do pomocy (rozwoju) łysego i tego gangu olsena. To są niemalże bez wyjątków ludzie popełniający nawet tam różne przestępstwa, uczestniczący w nich i tacy, którzy uciekli przed odpowiedzialnością do Kambodży. Dlatego odmieniali tak często "wolność" w różnych konfiguracjach, przypadkach i sytuacjach.
Nie wiemy
via Wykop
  • 3
@Justyna16: wiem kim są, ale:
po pierwsze primo: jestem tu dopiero od wiosny 2023,
po drugie primo: dysponuję kanałem, którego ogładają wszyscy kambo-pato,
po trzecie primo. ultimo: nie chciałem komentować rzeczy, których nie widziałem na bieżąco i miałem luki,

Od dobrych 3 kwartałów nie mam luk i na rytm tagu jako jeden z dwóch (#kambosoty) mogę dotrzeć do ludzi spoza tagu. choć niewielu. Palmowy, wydaje się ok, ale po rozmowie