Wpis z mikrobloga

  • 12
@R187 Wiesz, co 100 lat temu też biegali ludzie z tytułami naukowymi po Ziemi, tacy odpowiednicy współczesnych "amerykańskich naukowców" bo w końcu byli to krajanie takich tuz nauki jak Einstein, Schrodinger, Heisenberg, Plank. I z całą stanowczością, popartą badaniami, udowadniali że Żydzi to nie są ludzie. Co zabawne, to fakt że strona sceny politycznego sporu nadal się zgadza :)
  • Odpowiedz
  • 12
@Bertoos: Płody nie są w stanie być świadome swojego istnienia. Jak ktoś jest przeciw aborcji to powinien być tym bardziej przeciw zabijaniu urodzonych już zwierzat, bo są one bardziej rozwinięte umyslowo niż płody.
  • Odpowiedz
  • 28
@R187 Świadomym swojego istnienia nie jest również pacjent podczas operacji, ludzie w spiaczkach oraz osoby we śnie.

Najbardziej podoba mi się, że obrońcy zwierząt chronią nie tylko osobniki dorosłe, ale również jaja ptaków w gnieździe. W których to mogą ( nie wszystkie jaja są zapłodnione) rozwijać się osobniki chronionego gatunku, przechodząc przez podobne etapy rozwoju, co ludzki płód.
  • Odpowiedz
@randybobandy2:
Wyższy wiek emerytalny, wyższe wyroki za te same przestępstwa, wyższe normy dźwigania i obowiązkowa służba wojskowa w przypadku wojny to akurat #bekazprawactwa
Bo kto to niby wprowadził? Karl Marx?

Dodajmy też do tego brak możliwości prawnego (zabójstwa dziecka), czyli prawnej aborcji dla mężczyzn, brak obowiązkowych testów na ojcostwo itp.
  • Odpowiedz
  • 11
@Mandarex Ja #!$%@?, jaki ty tępy jesteś. Nowym życiem w ujęciu, nowym osobnikiem ludzkim, jak i innych organizmów rozmnażających się wyłącznie płciowo - tak!!
  • Odpowiedz
Nowym życiem w ujęciu, nowym osobnikiem ludzkim, jak i innych organizmów rozmnażających się wyłącznie płciowo - tak!!


@Bertoos: Ale ja nie mówię o nowym życiu tylko o życiu, po prostu. Bo tutaj nadal toczy się dyskusja o to, że według twojego światopoglądu jak walisz konia to mordujesz dzieci XD
  • Odpowiedz
@buczubuczu: dokładnie aborcja to zabójstwo ale jak już się gowniak wykluje to go #!$%@? i niech radzi sobie sam xd
Piękne podejście prezentujesz, niech oddadzą do okna życia bo bidul to idealne miejsce do rozwoju
@kam966 płód to nie człowiek, koniec kropka
I żadne konfederuskie #!$%@? tego nie zmieni. Zresztą lepiej się nie urodzić niż cierpieć. Ale tobie podobnych to nie obchodzi, dzieciak ma być wypchany na świat a to co
  • Odpowiedz
@randybobandy2: Jestem ZA
- aborcja kobiecą tj tą faktyczną, nawet dla mnie do 9 miesiąca- tylko #!$%@? się na to zdecydują ale powinni mieć takie prawo.
- aborcją męską tj prawną
- obowiązkowymi darmowymi testami DNA przy urodzeniu dziecka, #!$%@? spadnie o połowę
- w przypadku wojny - obie płcie mogą opuścić granicę i postować głupoty na instagramie jak to się świetnie bawią gdy ludzie którzy wybrali obrone ojczyzny pełną w
  • Odpowiedz
@Mandarex Skąd wiesz jaki mam światopogląd? Wyssales tę wiedzę wczoraj wraz z bąkiem z mojej dupy? Jak ja #!$%@? uwielbiam te wycieczki ad personum w wykonaniu domorosłych erystykow.

Jeżeli pytasz o życie w ujęciu ogólnym to definicja jest banalna - wystarczy budowa komórkowa oraz metabolizm realizujący funkcje życiowe. Ja piszę o "nowym życiu" w ujęciu nowego osobnika danego gatunku - w tym wypadku ludzkiego.
  • Odpowiedz
Jak ja #!$%@? uwielbiam te wycieczki ad personum w wykonaniu domorosłych erystykow.


@Bertoos: HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA

Ja #!$%@?, jaki ty tępy jesteś


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Odpowiedz