Wpis z mikrobloga

@raszko754: ale ludzie to debile i jak nie pociśniesz debila to nie trafi podam na przykładzie, typ był tak lewniwy że wyprowadzał psa w aucie wlokąc się i blokując całą drogę i trafił niestety na mnie, po zbitej butelce i wiązance słownej w jego strone zapakował kundle do auta i już normalnie z kundlami łaził
@essos: widzę że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną ale od dłuższego czasu wisisz na czarnej z notatką dzban więc nic nowego się o tobie nie dowiedziałem dodatkowo ten drugi człon zdania całkowicie oderwany od tematu o jakimś przygłupie nitro
ja #!$%@?
@raszko754 xD to przeczytaj mi to że zrozumieniem to co napisałeś typie typie xD

Od dłuższego czasu wisisz na mojej CL, za bycie glupim gimbusem, bo nikogo za darmo nie daje.
@hugoooo: przecież pisałem że typ ma racje więc dlaczego wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem? który to już przykład tutaj?
Odnosiłem się tylko do nadmiernego chamstwa i frustracji na drodze, można zwrócić uwagę w sposób dosadny aż komuś w pięty pójdzie bez wyzwisk i przekleństw. Pochwalanie chamstwa to wiatr w żagle dla szeryfów drogowych. Kto dużo jeździ ten wie o czym mówie