Wpis z mikrobloga

Krzysiu M aka Maliniak, tegoroczny maturzysto. Wiem, że to przeczytasz, ty peezdo! Prawdziwy powód, dla ktorego sie nie odnoesiesz jest taki, że gdybyś się odniósł, to znaczna część Twojej widowni dowiedziałaby się o istnieniu filmu, w którym można zobaczyć m.in. że publikujesz fejki, nieistniejące badania oraz, że walisz takie byki ortograficzne, że aż głowa mała i to niecałą godzinę po tym, jak naśmiewałeś się z pisowni kogoś innego. Nie w twoim interesie
  • Odpowiedz
@atakpadaczki: dude, on nie ma doktoratu, sprawdziłem BIP dogłębnie do 5 lat wstecz. Ziomku, przecież to kompulsywny kłamca I mitoman, nie zauważyłeś tego jeszcze? Jaki doktorat? Ten gość na elementarnej ortografii się wykłada! On nie potrafi przypisu zrobić, ani porządnie zacytować źródła ;]
  • Odpowiedz
@Zayatzz Szczerze mówiąc uwierzyłem mu na słowo, zakładając, że zdobył go na jakiejś prywatnej uczelni. Klamstwo w takiej sprawie jest dla mnie wysoko alarmującym zjawiskiem, zrównujący osobnika niemalże do poziomu mitomanii Tigera Bonzo. W gruncie rzeczy sprowadza się do okłamywania samego siebie co może być skutkiem niesatysfakcjonującej rzeczywistości, która go otacza i chęci jej iluzorycznej zmiany. Przecież w jego przypadku wymyślony stopień naukowy tylko napędza jego kompleksy, bo takie łgarstwo nie ma
  • Odpowiedz
@atakpadaczki: znam jego personala, ale ich nie ujawnię, ponieważ to doxing, ale powiadam – otwarcie przewodu doktorskiego i obrona doktoratu to są rzeczy, które dzieją się mocą uchwały rady dyscypliny poszczególnych wydziałów. Mocą prawa są to wydarzenia publiczne i każda obrona doktoratu, bez wyjątku, jest publikowana w Biuletynie Informacji Publicznej. Sprawdziłem na wszystkie strony – nie ma tam nawet wzmianki o kimś o jego imieniu i nazwisku. Stary, on potrafił na
  • Odpowiedz
@Zayatzz: mnie najbardziej rozbawiło jak go janusz prywaciarz kapitaluch złodziej w ujja zroibł i musiał robić na budowie ( ͡ ͜ʖ ͡)
no chyba, że to kolejne kłamstwo jak to z doktoratem
  • Odpowiedz