Wpis z mikrobloga

Ku*wa bardziej nachalni niż sprzedawcy garnków xD Mordo dawaj pod prysznic po treningu, mordo czemu chcesz zakładać czyste ubrania na spocone ciało, dawaj pod prysznic, mordo będziesz śmierdział, dawaj pod prysznic, mordo ty lubisz tak chodzić spocony? dawaj pod prysznic
Czemu istnieją faceci którym tak przeszkadza, że ktoś woli się umyć w domu XD
#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #logikaniebieskichpaskow
xPekka - Ku*wa bardziej nachalni niż sprzedawcy garnków xD Mordo dawaj pod prysznic p...

źródło: 8czltd

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@Tagnk

to się doedukuj


Dalem ci szanse żebyś się nie ośmieszał sugerując, że twój tekst o intensywności zapachu jest idiotyczny ale widzę, że pchasz się w te bagno dalej.
Zatem specjalisto podaj jakieś dane jak szybko rozwijają się bakterie w różnych partiach ciała w różnych temperaturach. Poproszę o podział na pachy, pachwiny, plecy i rów marianski. Zaznacz dokładnie w której minucie od rozpoczęcia treningu zaczynają się rozmnażać bakterie i ile milionów bakterii
  • Odpowiedz
że jestem grubasem… a nie sorki… nie jestem ulancem ale po prostu Twoje projekcje się tu nie sprawdzają.


@Notes: Powiedziałem, że pocisz się jak świnia, a nie że jesteś grubasem - to już twoje własne projekcje i kompleksy ¯\(ツ)/¯
Zacząłem cię wyzywać, bo po prostu zdecydowałem się zrównać dyskusję do twojego poziomu.

wraz z potem przez wilgotne skarpety i ociekają chowając się w najgłębszych zakamarkach podeszwy buta XD

Znów pokazujesz, że
  • Odpowiedz
Jeszcze dajesz deo na spocone ciało?


@Notes: Przed treningiem w przeciwieństwie do antyperspirantów dezodorant nie blokuje pocenia się.
  • Odpowiedz
miałem kolegę który smierdzial jak pies bo myl się raz na tydz bo mówił że mycie się jest niezdrowe.. I też niezle fikolki robiłem żeby mu dać do zrozumienia ze śmierdzi


@Pechpechpech: no w takim przypadku to wiadomo... ale to trochę inna kwestia niż ta poruszana w 1 wpisie.
  • Odpowiedz