Wpis z mikrobloga

Przeżyłem wczoeraj rozmowę z tinderówką, która mnie rozwaliła kompletnie.
Coś gadaliśmy o wyjazdach, przeszło na języki, wspomnienia ze szkoły i znienawidzonego niemieckiego.
Zapytałem, czy widziała serial Dark, bo oglądając zauważyłem, że niemiecki wypowiadany przez profesjonalnych aktorów nie boli jak na niemcu w liceum. Odpowiedziała:

- Obejrzałam na YT podsumowanie pierwszego sezonu, stwierdziłam że mi się nie podoba więc nie oglądałam.

Umarłem w środku, dopiłem piwo i się pożegnaliśmy...

#tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #netflix #film #seriale
  • 19
@Amatorro: można obejrzeć serial w celu wyłapywania smaczków których nie zawiera skrót oraz ocenić czy warte będzie poświęcenie czasu na obejrzenie pozostałych sezonów. Sam tak bym nie zrobił bo nie lubię spojlerów i po rozczarowaniu kilkoma netfliksowymi produkcjami zabieram się tylko za seriale które mają swój fabularny koniec żebym się nie rozczarował jak... rozczarowanymi.
@Amatorro: tez raz miałem doczynienia z laska z niskim IQ :
- kolezanka jej powiedziała, że placiła w 2017 za burse w liceum 500zł i uwazała, że to było z wyzywieniem BO PRZECIEZ WTEDY NIE BYŁO TAKIEJ INFLACJI
- raz bylem z jej znajomymi na pubquizie było pytanie kiedy byl pierwszy miesiecznik czyli gazeta: wszyscy mowili zeby dala 1900, napisala 1900 i skreslila na 1940 xDD gdzie normalnie mozna skojarzyc ze
kiedyś poznałem laskę która np godziny serial film robiła w 30min. Bo sobie przesuwała jakieś momenty które ją nudziły naprzód


@Konszachty: ale to czasem widac w serialach ze sa watki w ogole nie nawiazujace do fabuly tak bylo w dom z papieru i berlin
mało tego w breaking bad jako ciekawostke podane ze jeden odcinek zostal dodany specjalnie nienawiazujacy do fabuly aby liczba odcinkow odpowiadala jakiemus pierwiastkowi w ukladzie okresowym ktory
@Amatorro: na siłę problem robisz
Mnóstwo lasek idzie coś obejrzeć, przeczytać, jeśli obejrzą jakieś spoilery. Trochę to chyba przez tiktoka, bo tam są często jakieś mocne spoilery i reakcja tiktokerki, a potem w komentarzach 1000 kobiet chce obejrzeć mimo że już znają końcówkę
No i, co to zmienia w czyims życiu? Ich sprawa, nie każdy musi oglądać to samo i tak samo