Wpis z mikrobloga

Miałem kiedyś xboxa 360 (tak kupę lat temu) i wczoraj u znajomego graliśmy na konsolce to był Xbox series s i pomyślałem że warto było by sobie kupić taką konsolkę żeby czasem zamiast siedzieć na tel i oglądać rolki to pograć w fajne gry z różową albo FIFA jakieś gta.
Warto kupić? Czym można ogarnąć poleasingowa? Czy opłaca kupować się używaną?

#xbox #playstation #gry #xboxone #xboxseriesx #playstation5 #playstation4 #granie
  • 8
  • Odpowiedz
@Infiniti46 Nie warto, ponieważ ma słabą moc przerobową i jest wrzodem na tyłku deweloperów. Nie chce im się gier pod nią optymalizować, ponieważ jest to wymagające i czasochłonne. W przyszłości będzie się tylko ten trend powiększał.
  • Odpowiedz
@Infiniti46 jak już to polecam Ci series X, bedziesz miał konsole na lata, większy dysk i napęd. Ja bym brał nówkę, popatrz na oferty sklepowe bo czasami są fajne opcje z ratami i wychodzi taniej.
  • Odpowiedz
Nie warto, ponieważ ma słabą moc przerobową i jest wrzodem na tyłku deweloperów. Nie chce im się gier pod nią optymalizować, ponieważ jest to wymagające i czasochłonne. W przyszłości będzie się tylko ten trend powiększał.


@Gorkel: Bardzo częste #!$%@? osób nie mających pojęcia, o czym piszą xD Developerzy są #!$%@? leniwi i wiedzą, że mogą jojczeć, żeby wydzierać kasę od MS, a #!$%@? gracze kupią wszystko, co im się pod nos
  • Odpowiedz
@Infiniti46: Series S nie jest aż tak zły jak to niektórzy przedstawiają, ale moim zdaniem i tak warto dopłacić do series X lub ps5, bo dostajesz znacznie mocniejsza konsole i 2x wiekszy dysk, co przy grach zajmujacych czasami 100+gb jest kluczowe
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielony34

Bardzo częste #!$%@? osób nie mających pojęcia, o czym piszą xD Developerzy są #!$%@? leniwi i wiedzą, że mogą jojczeć, żeby wydzierać kasę od MS, a #!$%@? gracze kupią wszystko, co im się pod nos podstawi.


To. Dosłownie jedno studio, które jest w miarę kompetentne miało problem z jednym trybem na Series S (Larian). Takie pieprzenie rozpoczęło się od usprawiedliwiania twórców Gotham Knights za beznadziejną jakość gry i jedynie 30 klatek
  • Odpowiedz