Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill #samotnosc #zwiazki #takaprawda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

Ważne!

Przydałoby się uciec z tego tagu #przegryw na inny, stworzony przez Nas. Obecny tag został zachwaszczony przez ludzi, którzy nie znają definicji tego słowa. Oni myślą, że jak im się dziura w portkach zrobi, samochód nie odpala, mleko wykipi, to są "przegrywami". Pełno tu ludzi, którym się w życiu powodzi, nie są samotni itp. Niech mają, na zdrowie, niech im się wiedzie. Tylko oni nie są przegrywami.

Przegryw to nie jest elitarny klub, większość osób, które uważają, że przegrali życie, chciałyby odmienić swój los. Przegryw to traumy, to samotność, depresja, nieudane życie, bieda, choroby. A nie jakieś pierdoły dnia codziennego, bądź chwilowe problemy.
  • 14
  • Odpowiedz
Przydałoby się uciec z tego tagu #przegryw na inny, stworzony przez Nas. Obecny tag został zachwaszczony przez ludzi, którzy nie znają definicji tego słowa.


@Kopytnik_1: Sami doprowadziliście do tego, co więcej nawet jeśli pojawi się jakiś nowy tag tego typu za chwilę będzie to samo. Dziś jako #przegryw określają się osoby które są leniwe na przykład i nie chce im się robić czegokolwiek ze swoim życiem dostając jeszcze poklask od innych
  • Odpowiedz
  • 2
@Cztero0404: To co napisałeś to przykład chamstwa, bo nie znasz losów każdego znasz, a wypowiadasz się na zasadzie: "ja wiem lepiej".

Cały czas walczę i działam o poprawę swojego losu i takich jak ja, jest zapewne wielu. A wiem to, bo czytam to co tu ludzie piszą.
  • Odpowiedz
To co napisałeś to przykład chamstwa,


@Kopytnik_1: Przepraszam, ale przykład czego haha, nie używaj słów których nie rozumiesz. Najczęściej ta wasza ''poprawa losu'' to błędne koło w którym się zamykacie twierdząc, że to cały świat jest zły.
  • Odpowiedz
cierpienie mężczyzny przegrywa to mistycyzm, spotkanie z najwyższym cierpienie mężczyzny przegrywa to mistycyzm, spotkanie z najwyższym


@klewerewel: Cierpienie cierpieniu nierówne, jak niby chcesz zrozumieć samotnego faceta jak nim nie jesteś i również samotność ci nie doskwiera??
  • Odpowiedz