Wpis z mikrobloga

@zloty-melonik: jakimś dziwnym zrządzeniem losu praktycznie wszystkie homofobiczne organizacje mają ciepłe zdanie na temat moskwy która słynie z tego że jest totalitarnym reżimem w którym łamie się podstawowe prawa człowieka...
  • Odpowiedz
pro-ruska władza Słowacka zachowuje się jak dotychczasowa pro-ruska opcja w Polsce? stare, znałem.

@pyra_wykop: Oczywiście największy ból dupy o odcięcie LGBT od finansowania z budżetu państwa mają ci, którym najbardziej przeszkadza finansowanie Kościoła z budżetu.
  • Odpowiedz
@ArturBinkowski: przypominam że słowacja to ten gównokraik gdzie w poprzednim roku synalek jakiegoś skrajnie prawackiego polityka zamordował dwóch gejów którzy sobie stali przy wejściu do baru po czym skończył swój żałosny żywot strzałem w pysk
  • Odpowiedz
@ArturBinkowski:

idź być lewy gdzie indziej. Boli nacjonalizm i normalność nie? Żegnam

Ale ty zdajesz sobie sprawę że to faszyści przegrali wojnę? Prawactwo to nie jest jedyny słuszny kierunek w polityce.
  • Odpowiedz
@obserwator_nsa: przeczytałem "słowacka" w treści postu. a władza w tym kraju jest aktualnie pro-ruska, niczym Orban.

@zloty-melonik: nie wiem jaką sektę masz na myśli. widziałem tylko, że Słowacki rząd coś zrobił. no i to samo zrobiły nasze onuce jakiś czas temu.
  • Odpowiedz
@zloty-melonik: jakimś dziwnym trafem orędownicy konserwatywnego stylu życia często popisują się hipokryzją zdradzając swoich małżonków, czy uczestnicząc w homoseksualnych orgiach
  • Odpowiedz
@Saprofit ja jestem z zachowania skrajnie "lewacka", ale widzę po swoim towarzystwie, że im więcej dragów i problemów z psychą, tym bardziej na lewo. Wiesz, że polityka (niczym płeć xD) to spektrum? Jak się nie jest w sekcie LGBT, to nie znaczy, że się popiera Ordo Szuris???
  • Odpowiedz
@dbanel: tj ich jedyna irracjonalna linia obrony przecież po tym jak ich totalnie ośmieszyła lewica i ich przedstawiciele typu #!$%@? yyyy pomyłka Żukowska pomyliłem sie sorry
Każdy ich stejtment to jest pogrążanie sie

Co najlepsze ja jedynie mógłbym się nazwać neoprawica ale no nie będę tłumaczył czy wchodził w dyskusję z czymś co tęczową flagę na zdj profil
Ja nie uznaję ich jako homo sapiens równe mi. Niesteyey wyeliminowali sie sami
  • Odpowiedz