Wpis z mikrobloga

Tiktokowa feministka @harma_toja zaczęła reklamować swoje usługi na tt, odnośnie manifestacji, pech chciał, że kilka dni temu widziałam jej post na grupie bękarty tindera, w którym oferowała się, że dobrze gotuje i oferuje najlepsze seksy. To nie był fejk, tylko oficjalny profil.
4 dni temu ogłaszała się desperacko na grupach, że szuka chłopa, 3 dni później masz jej płacić za konsultacje, bo wymanifestowała sobie życie xD skrinów nie mam, post usunęła, weszłam z nią w kontrę w komentarzach, więc moje komentarze też się usunęły (PS. da się jakoś zgłosić do aministracji grupki i przywrócić tego posta, jestem w tym zielona). Na tt mnie zablokowała. Chcę ostrzec te kobiety, że to zwyczajna oszustka i hipokrytka - samozwańcza feministka, a jedyne co oferowała to kawałek zupy i dupy. Tak streściła swoją osobę ( ͡° ͜ʖ ͡°) usuwa komentarze i blokuje, a zachęca do dyskusji i konstruktywnej krytyki.
Na pierwszym miejscu na liście celów znalezienie chłopa, a jej bękart i ambicje na samym dole listy XD
#influencerki #instagram #drama #tiktok #celebrytki #oszukujo #feminizm #oszustwo #bekartytindera
#feministki #feminazizm
deluluisthesolulu - Tiktokowa feministka @harma_toja zaczęła reklamować swoje usługi ...

źródło: harma

Pobierz
  • 5
@deluluisthesolulu: Zacznij żyć swoim życiem, co Cię obchodzi jakaś specjalistka od afirmacji? Olej ją i skasuj tt, insta i tindera, szkoda życia na takie głupoty. Bałwana ulep, wyskocz na narty, pospaceruj po lesie, jest zajebiście w realu