Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam Mirki, daje plan do oceny #kalistenika.
W założeniu ma mi pomóc trochę robić sylwetkę i trochę gubić tluszcz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Trenuje 2 razy w tygodniu boks, ten trening dorzucam również 2 razy w tygodniu, max. 3, sam aktualnie jestem z niego zadowolony, ale może jest coś co można poprawić.
Trening ma być FBW i szybki do zrobienia, tj. max 60 minut stąd wygląda jak wygląda i stąd podział na tzw. superserie.
Jest coś co byście poprawili? Tak jak mówię, cudow nie oczekuję od tego treningu, a ogólnie dbania o formę :)
Ciężary u mnie w grę nie wchodzą, z racji tego że dodatkowe obciążanie się powoduje u mnie bóle stawów i kręgosłupa (sam ważę 113 kg ale przy 2 metrach wzrostu), a sport bez dodatkowego obciążenia fajnie wpływa na samopoczucie.
Z góry dzięki za pomoc!

Superseria 1- 3 serie
Podciągnięcia max.
Pompki max.
Przysiady głębokie max.

Superseria 2 -3 serie
Unoszenie nóg na drazku/poręczach
Bridges
Plank

Superseria 3 - 3 serie
Unoszenie tulowia/YTWL
Podciąganie 2 serie/dipy na poręczach jedna seria

Cardio 15-25 minut. Rowerek, bieżnia albo orbitrek zależy na co ochota najdzie xD

#silownia #sport #mirkokoksy #gym #zdrowie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
@owsikalfred: Stosuję od dwóch tygodni i jest mega. Wcześniej praktykowałem coś w rodzaju splita i byłem tak obolały, że #!$%@? musiałem czasem Voltarenu używać. Dałem radę też tylko trzy razy w tygodniu i ani dnia więcej. Zero progresu. Przy tym redditowym dorzucam sobie nawet dwa razy w tygodniu ćwiczenia statyczne i jest spoko