Wpis z mikrobloga

No dobra, posłuchałem sobie tego materiału #lepszykomentator, na którym żali się on z wydymania przez Janusza przy zmianie pracy. Powiem szczerze, że czegoś tak zabawnego dawno nie słyszałem xD Typ jeszcze kilkukrotnie podkreśla, że ma RODZINĘ, którą musi UTRZYMAĆ (czyli ślijcie donejty, bo inaczej guwnioki nie dostaną kaszki czy innego Gerbera). Jak w ogóle można się pucować publicznie z tak porażającej własnej głupoty i naiwności, a potem mądrzyć się na tematy polityczne? To prawie tak, jak Michalkiewicz, który poucza wszystkich o ekonomii, a sam nie potrafił sobie na starość mieszkania zabezpieczyć i uprawiał żebraninę godną dziada odpustowego.
#napierala
  • 18
  • Odpowiedz
@HistrionicznyBasset: też mnie to rozdupca, ale jeszcze bardziej mnie rozdupca to, że tydzień wszcześniej nagrał filmik pt. "jak przetrwać w kapitalizmie" a potem sam zali się, ze Janusz mu zrobił facefucking. Bo co się okazuje - że umówił się z nim na gębę :D Stary koń, 30 lat na karku, a nie ogarnia podstawowej zasady dorosłego człowieka, tj, wszystko bierz na papier ;] I jeszcze do tego bez wstydu informuje swoją
  • Odpowiedz
@Mokkorichan: jego frajerska publiczność oczywiście w komentarzach wysyłała mu wyrazy współczucia. Współczucia czego? Tego, że jest głupi? W sumie to nawet jest godne współczucia. Niemniej, cenzor nie wszystkie komentarze zdoła usunąć, więc kilka perelek:
Zayatzz - @Mokkorichan: jego frajerska publiczność oczywiście w komentarzach wysyłała...

źródło: 1000008544

Pobierz
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@NewtonPoHarnasiu: niedawno miał obronić doktorat ( choć nie ma go w bazie), niedługo będzie profesorem belwederskim, potem pewnie marszałkiem etc. Zespół Delbrücka ostro nakórwia hard style w jego łbie ;]
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.