Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem czego wy od tego Natana oczekujecie? Chłop wbił na pełnej piździe, od razu Protokół Beatriss, tyranie Denisów, Tyranie Żonojebcy, Tyranie Talerzyka. Jakby miał non-stop utrzymywać taki poziom, czy nawet iść dalej do góry jak to niektórzy tu od niego oczekują, to by musiał zwyzywać Dudę od c-wordów, a potem by grypsował z Kamińskim i Wąsikiem.

Zluzujcie majty typy

#famemma
  • 19
  • Odpowiedz
@marv0oo: Problem jest ze jedzie po kazdym a PDFa i okropnego czlowieka Baxtona zostawia w spokoju. Mowi ze wyjasnia obrzydliwych ludzi a PDFa zostawia. O to chodzi. Daje mu jeszcze szanse na konferencji FAME ale jak nic nie zrobi to sorry friendship with Natan ended, now Jacuś is my best friend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Queebo: @BozejehowaTata @Disscord93 najlepiej #!$%@? niech ciśnie po grubasie od PDFów, Golasie od biseksów i może też PDFów, Rozparę cisnął że ma psychiczną żonę, a Pasternaka nazywał osiłkiem i kibolem.
A potem pojedynek z Ryśkiem Szczeną na MMA VIP zamiast FAME MMA
  • Odpowiedz
@marv0oo: Akurat opowiaski o pokoju 222 byly mega slabe.O Boze imprezowali w pokoju, strszne, dorosli ludzi pija i cpaja? szok. Kolejna pseudo afere chce zrobic by bylo o nim ciagle glosno
  • Odpowiedz
  • 0
@KonTrojanski6-10-21: Kasjo to pięknie wyjaśniał Zwyrola, za to że jego zdaniem POMÓWIŁ Baxtona o bycie PDFem.
Wiec jak, wyzywasz kasjusza, czy ładnie przepraszasz Pozytywnego Natana? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@marv0oo: poczekam na rozwój sytuacji, taktycznie, chociaż jak już zaczęli wspólny knal z baxtonem, to nie spodziewam się wiele po natanie, będzie atakował leszczy, którzy nie są mu 2 stanie zagrozić zasięgówo jak tancula czy Pietrek, chyba jeszcze do żadnego dużego twórcy się nie #!$%@?ł, przypadek?, atakuje maluskie fans basey, a filmu na Polaka jak nie było tak nie ma.
  • Odpowiedz
@marv0oo: nie obchodzi mnie co zrobil, #!$%@? mnie to, ze wali takie same baity na obserwacje itd jak Ferrari, zatacza ten sam krąg co ferrarka.... który też był na początku bogiem wykopu a teraz na niego wszyscy pluja
  • Odpowiedz