Wpis z mikrobloga

Ja pierdziu... Po 2 tygodniach L4, wracam do miejsca, które pozbawia mnie perspektyw, kreatywności, mobilizacji, no i oczywiście jakichkolwiek chęci do życia, czyli "KOŁCHOZ"...
Kto to wymyślił... Tylko człowiek w takich miejscach czuję, że zbliża się co raz szybciej do miłego Pana z kosą w rękach...
Szkoda gadać... ( ͡° ʖ̯ ͡°)()

#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
Akinori456 - Ja pierdziu... Po 2 tygodniach L4, wracam do miejsca, które pozbawia mni...

źródło: temp_file7581074281057990527

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 12
@Miguelos Hmmm... No nie powiem że na chwilę obecną, nie wiem co odpowiedzieć...
Bo chciałbym takie miejsce, gdzie z perspektywy innej osoby, byłoby widać, że się rozwijam w kierunku którym chcę.
Może dziwny podam przykład ale nawet moje mieszkanie, w którym mam potrzebne rzeczy do samorozwoju, przedstawia mi perspektywę tego że dzięki rzeczą, które tam robię, przedstawia mnie w świetle, gdzie mógłbym gdzieś dość i daje mi to poczucie szczęścia...
Jeszcze nigdy
  • Odpowiedz
  • 58
@niemampomyslunannick: A ty to piszesz żeby OPa #!$%@?ć, pośmiać się z niego czy w jakim celu? Bo ani nie pomagasz ani nie motywujesz a jedynie jad sączysz. Na wykopie pełno takich śmieci, ale nie musicie się ujawniać.
  • Odpowiedz
@Wink @niemampomyslunannick dorzućmy do tego brak pracy w nocy (jak rozumiem to market budowlany) i własne mieszkanie XDDD
Ojoj jak mi przykro przegrywiku :(

Miałeś jedno zadanie. Znaleźć plan na siebie, a ty nie ogarnąłeś. Czemu jakikolwiek pracodawca miałby ci dać jakieś bardziej wymagające zadania?

W dodatku błędy ortograficzne. No wymarzony pracownik umysłowy
  • Odpowiedz
@Wink: Ale czemu ma motywować, gość był teraz 2tyg na L4 i co zrobił, aby zmienić swoje życie? On sam nie wie, czego chce od życia, a nikt za niego nie ogarnie jego życia. Jeszcze gadanie, że nie zna ludzi, którzy lubią swoją pracę, widocznie takie ma środowisko, gdzie depresja się napędza.
Też robiłem w Januszexie za najniższą i tam leciały teksty "gdzie będziesz szedł, w innej pracy może być gorzej",
  • Odpowiedz
Nawet nie wiesz czego Ty sam oczekujesz od życia i jesteś nieszczęśliwy z tego powodu, że tego nie masz?


@niemampomyslunannick: Nie trzeba tego wiedzieć, żeby być nieszczęśliwym. Już samo to, że się nie wie ze względu na brak szczerego przekonania jest wystarczające. Musiałbyś jednak nie być tak ograniczony intelektualnie, aby to zrozumieć.
  • Odpowiedz