Wpis z mikrobloga

  • 0
@kosmita: mówiłem bardziej o komentarzu WUJKAJara, zapomniałem że na tym tagu można tylko narzekać na Polki i klepać po plecach a nie można przyjrzeć się zmianą społecznym i kulturze, wybacz ;)
  • Odpowiedz
@morgiel: ale w samym materiale jest też

zamknięte w domach pokolenie Z potrzebowało nowego alternatywnego wzorca męskości. Patrick nie jest typem wysoce ekstrawertycznego samca alfa, lecz, nawiązując do nomenklatury subkultur maskulinistycznych typem sigma male, osobnika znajdującego się na uboczu, jednocześnie mierzącego jeszcze wyżej niż ci, którzy znajdujący się na szczytach hierarchii oraz okazem najnowszej tożsamości społeczno-seksualnej, która przejmie kontrolę nad Internetem


To jest przeinaczenie i zafałszowanie jakby wprost wyciągnięte z agitek
  • Odpowiedz
  • 0
@kosmita: ziom co xd jaki szejming przecież to po prostu opis tego czym jest ten sigma male przecież to jest to co to oznacza sigma to teoretycznie ktoś kto podąża swoimi ścieżkami czyli osobnik znajdujący się na uboczu, no chyba że masz swoją własną definicje
  • Odpowiedz
@kosmita A koncept sigmy (w takim stanie jaki jest teraz) nie powstał właśnie z satyry tego zjawiska i przerysowanych męskich wzorców i właśnie indywidualności? Pamietam jak się rozpoczynało memowanie to była alternatywa dla redpilaków którzy robią podział na beta i alfa wiec stworzyli copium w postaci sigmy który jest samotnym wilkiem, jest w ogóle lepszy od alfy i super inteligenty (typowy redpillak który naczytał się gówna i teraz twierdzi że jest top
  • Odpowiedz
A koncept sigmy (w takim stanie jaki jest teraz) nie powstał właśnie z satyry tego zjawiska i przerysowanych męskich wzorców i właśnie indywidualności?


@Sky-rusher: nie wiem z czego powstał. Wrzuć sobie w google i przeczytaj o cechach przypisywanych sigmom... Trzeba sporo złej woli żeby znaleźć te same cechy w charakterystyce psychopatów. Szukaj w języku angielskim, bo polskie źródła to w większości pomyłka, gdzieś dzwoni, ale nikt nie ma pojęcia w którym
  • Odpowiedz