Wpis z mikrobloga

Szukam fryzjera/fryzjerki lub barbera/barberki w Krakowie, który robi coś więcej niż ścina włosy. Mam ten problem z fryzjerami, że większość z nich ma kompletnie #!$%@? i całe ich zaangażowanie polega na "jak pana ściąć?". Mam zakola i chciałbym, żeby ktoś mi doradził i zaproponował co będzie dobre. Nie mówię, że to musi być wybitny stylista, ale żeby miał pojęcie.
No i fajnie, żeby cena też nie była z kosmosu w stylu 150 zł za 15 minut strzyżenia, niekoniecznie 20 zł, ale w granicach rozsądku.

#krakow #fryzjer #barber #wlosy
OktawianAugust - Szukam fryzjera/fryzjerki lub barbera/barberki w Krakowie, który rob...

źródło: 321

Pobierz
  • 6
@OktawianAugust: Ja tam zakola miałem jakieś 20 lat temu, teraz jest dramat. No i za późno się wziąłem za temat, więc mój fryzjer powoli co wizytę zbliża mnie ku ostatecznemu rozwiązaniu (żebym nie przeżył szoku) czyli #!$%@? na 3 mm.
@kuroszczur: Mam norwooda 2, a nie 5 xD jakbym miał takie zakola, że it's over dla włosów, to bym się ściął, ale póki co dramatu nie ma. Jak odpowiednio ustylizuję włosy, to nie widać, ale wystarczy trochę wiatru i #!$%@? bombki strzelił. Dlatego szukam czegoś co by mi dało możliwość, że nawet przy wietrze nie byłoby to aż tak widoczne.
@OktawianAugust zależy jak duże zakola, bo jak te zakola sięgają czubka głowy to już nic Cię nie uratuje. Chyba że chcesz stosować zaczes ( ͡° ͜ʖ ͡°) przychodzi taki czas, że trzeba się z tym pogodzić