Wpis z mikrobloga

Ten tag nigdy nie był poważny i nie służył do poważnych dyskusji, ale zrobię wyjątek co wyraźnie zaznaczam żeby było wiadomo jak interpretować tego posta. Po tym co wypłynęło całkiem na serio uważam, że służby powinny zacząć obserwować zielonego. Na 99% to kolejna odklejka ale gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo energetyczne oraz inwestycja na dziesiątki miliardów pewności nigdy za wiele. #kononowicz #rafalkosno #atom
NicolasLatifi - Ten tag nigdy nie był poważny i nie służył do poważnych dyskusji, ale...

źródło: 029f9a1b62cce2ddb5835456e40ae062

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
a biedak chce tylko aby wykonawca EJ zbudował obok wyspę dla kaczek i poletko pod uprawę pieczarek...


@lofix: ja myślę, że najbardziej chce aby inwestor nie podejmował żadnych pochopnych decyzji i przed przystąpieniem do budowy zlecił ekspertyzę, która i jemu i jej wykonawcy pozwoli spokojnie spać w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spójrzmy na miejsca "genitalialne", przecież przez spodnie odznacza się "camel toe" XD


@Barszczukarp: niby
  • Odpowiedz
ja myślę


@NicolasLatifi: przecież to jasne jak plama moczu na warmiańskim kroczym.
Papa pałkownik trzyma budżet stalową ręką, pieczarek z hoboka nikt nie che kupować to trzeba zarobić parę złotych na ekspertyzach z dupy wyjętych.
  • Odpowiedz
@lofix: co jak co ale tutaj krecik już grubo przestrzelił. Chodnik, dworzec czy galeria w Białym to temat, na który oprócz Białego każdy kładzie lachę albo o nim nawet nie wie, ale elektrownia atomowa i to po wybuchu wojny na Ukrainie? Niech jeszcze zacznie zaczepiać Muska i Bezosa, na pewno mu coś wypłacą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 14
@1234rfdcfvghytrewsedrgyj>Tłusty weganin niby dziwne, ale nie w Białymstoku :D

: przyPOminam, że w Białym:
- bezrobotni prowadzą szeroki wachlarz działalności i dają pracę 
- prosperity branż taksówkarskiej, budowlanej, bankowej, księgowej a nawet dochodów budżetowych JST z tyt. mandatów wisi (wisiało) na parze dwóch, zakochanych, nieporadnych odklejeńców
- 40-latkowie przechodzą burzliwy nastoletni bunt
- atrakcją turystyczną jest domek drewniany bez sracza gdzie znajdowała się kwatera sztabu generalnego Adolfa Hitlera
- influenserzy mieszkają
  • Odpowiedz
@The_Rainman: Rafau wykonał na wschodniej flance NATO klasyczny pivot na salony wielkiej polityki, ale dziennikarze powiedzieli "sprawdzam" i przeskoczyli o dwa stopnie na drabinie eskalacyjnej zagrażając łańcuchom dostaw z hoboka na pakę Skody w okolicach przesmyku suwalskiego. W rezultacie rozpętała się wojna hybrydowa, w wyniku której krecik trafił w gorące (link poniżej), notabene jedyna sytuacja, w której wokół jego tyłka może się zrobić gorąco.
https://wykop.pl/link/7342261/to-rafal-kosno-z-uniwersum-kononowicza-stoi-za-zamieszaniem-z-polskim-atomem-xd
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Za ten mityczny milion dolarów to Hobokowy Penetrator byłby zdolny udupić cały kraj, a nie "tylko" jakąś budowę elektrowni jądrowej. W Białymstoku nie potrafią zająć się szkodnikami społecznymi i nie wiem, co by się musiało stać, żeby to się zmieniło.
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: wiesz co, to akurat nie jest takie glupie bo jakby powiedzmy 10 poważnych stowarzyszeń chciało blokować elektrownie i podłączylby się do nich Kosno to z automatu nikt nie brałby ich na poważnie.
  • Odpowiedz