Wpis z mikrobloga

Jak mnie niezmiernie bawi, że nagle statystycznemu wykopkowi skoczyła adrenalina i sobie ubzdurał, że przecież wystarczyłaby jedna porządna dorosła osoba, żeby takim szczylom #!$%@?ć xDD i nazywa to pokolenie pokoleniem cipeuszy które jest wynikiem bezstresowego wychowania.
Gówno byście zrobili, nawet gdyby was nagle otoczyła chmara 14 latków i zaczęła #!$%@?ć kastetami, pałkami teleskopowymi, maczetami (jednemu typowi odcięli przecież palca xD), gazem po oczach.
Jedna osoba wystarczy, żeby dać komuś kosę pod żebra a potężne wykopki myślą, że w kilka osób dałoby się załatwić patusiarstwo xDD
Powinny tam po prostu wjechać służby.
#poznan #posnania #takaprawda #bekazpodludzi #patologiazmiasta
Filippa - Jak mnie niezmiernie bawi, że nagle statystycznemu wykopkowi skoczyła adren...

źródło: temp_file6904168725963537058

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
Beka to #!$%@? z was, że was sztyletują w własnym mieście, a wy robicie o nich znaleziska na wykopie. To wasze dziewczyny, matki, koleżanki boją się chodzić do pracy w galerii, a wy #!$%@? robicie, bo jesteście miękkimi fajami.


@mrsopelek: Jeszcze raz, idź zrób porządek a później #!$%@? jaki nie jesteś twardy. Ja w poznaniu nie mieszkam ale z patusami miałem sytuacje i wolę wysiąść z autobusu i poczekać na następny
  • Odpowiedz
bzdura, nagrania masz na Instagramie, ucieli typowi palca a policja miała wszystko w dupie i nie przyjeżdżała po 1.5 godzinie, gówniarze wrzucali zdjęcia na IG, że mają pałki teleskopowe i się nimi chwalili, a według świadków i byłych pracowników posnanii usłyszysz to samo.


@Filippa: Rozumiem że gdyby złapać paru z osobna, namierzonych dzięki swojemu wspaniałomyślnemu dokumentowaniu swoich przestępstw, i poobcinać im palce u rąk, to policja też dupy po tym nie
  • Odpowiedz
Beka to #!$%@? z was, że was sztyletują w własnym mieście, a wy robicie o nich znaleziska na wykopie. To wasze dziewczyny, matki, koleżanki boją się chodzić do pracy w galerii, a wy #!$%@? robicie, bo jesteście miękkimi fajami.


@mrsopelek: Jeszcze raz, idź zrób porządek a później #!$%@? jaki nie jesteś twardy. Ja w poznaniu nie mieszkam ale z patusami miałem sytuacje i wolę wysiąść z autobusu i poczekać na następny
  • Odpowiedz
@Filippa: gdzie są ci mityczni kibice - obrońcy porządku publicznego? Czy Poznań nie miał kiedyś potężnie działających chuliganów? Rzucenie cegłą w okno kebsa jednak wymaga mniej wysiłku, niż oklepanie grupki awanturujących się gówniaków, nie?
  • Odpowiedz
, to dalej będziesz tylko płakać na internecie, czy będziesz pisać po kolegach, żeby się zebrali i wjechali w nich na pełnej #!$%@?


@mrsopelek: Tak, wszyscy tu sie wychowaliśmy w patusiarni jak ty i wszyscy mamy kolegów patusów gotowych do #!$%@? się na ulicach xD Skąd wy się bierzecie?
  • Odpowiedz
Widzę w komentarzach którzy ciągną za sobą tak wielkie cohones i testosteron z nich tak się wylewa że jakby zobaczyli kogoś z kosą to by szarżowali na niego xD Powodzenia życzę. Ilu takich bohaterów nie ma już z nami? Ale jak nie dbacie nawet o własne życia to papież wam na drogę xD Takie teksty puszczają ludzie którzy nigdy nie zajrzeli śmierci w oczy. No albo nie mają nic do stracenia i
  • Odpowiedz
@Creed-Bratton: Lepiej być patusem i mieć kolegów patusów, choć to subiektywna opinia, niż być bitym i żeby twoja dziewczyna była terroryzowana przez dzieciaków.

@kaminarii Człowieku, miałem naście lat, to mnie stara recydywa chciała przerabiać na ulicy, bo taki był klimat. Tylko ja miałem 15 lat, oni 40, a tu dorosłych chłopów ganiają dzieciaki i te chłopy raz nie mogą się zebrać, żeby tam pojechać. 30 chłopa na całym Poznaniu. W domu
  • Odpowiedz
@mrsopelek: żadna policja nie przyjedzie bo zaraz 20 kilkuletni posterunkowy jakiemuś gnojowi niewiele mlodszemu od siebie rękę wykręci i będzie pół Polski darło japę na czele z wykopem że drugiego Przemysława Czaję chcą zrobić gestapowcy
  • Odpowiedz
@bezprzypau: Daj im spokój. Oni są przestraszeni jakieś gówniarzy. Ciekawe co by zrobili w Berlinie na widok bojówek ciapatych, które ganiają z fiskarsami w łapie i nie mają żadnych zahamowań.
  • Odpowiedz
@mrsopelek: problem jest pewnie o wiele za mocno rozdmuchany. Zgaduję, że są to jedynie jakieś gnoje zbierające się pod galerią, pijące alkohol i od czasu do czasu bijące się między sobą. Tyle, ale przyznam - zabawnie się czyta o 15 latkach terroryzujących mieszkańców pół milionowego miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz