Wpis z mikrobloga

Muszę, bo się uduszę.

Artykuł o tym, że „Tusk pomoże Ukrainie wejść do UE” i lawina komentarzy z generalnym wydźwiękiem „TUSK ZDRAJCA!!11”. Gdyby po 8 latach rządów naszych czempionów zostało wam w głowie coś więcej niż mielonka, to wiedzielibyście że odpowiedzialna polityka polega na zyskiwaniu przyjaciół, a nie robieniu sobie wszędzie wrogów. Mogliście o tym zapomnieć po 8 latach darcia mordy i nienawistnych, prymitywnych tekstach rzucanych w prawie każdą stronę świata.

Kochane wykopowe lemingi, zrozumcie prostą rzecz. Ukrainie do UE jest bardzo daleko, a słowa nic nie kosztują. Jeśli uważacie, że Tusk pomoże Ukrainie wejść do UE w ich obecnej formie, to zasługujecie jedynie na PiS. „Aż was kukle będą swędziały”. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fur deutschland.

#polityka #polska #sejm #tusk #ukraina #uniaeuropejska #europa
walzky - Muszę, bo się uduszę.

Artykuł o tym, że „Tusk pomoże Ukrainie wejść do UE” ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
@walzky:

Kochane wykopowe lemingi, zrozumcie prostą rzecz. Ukrainie do UE jest bardzo daleko, a słowa nic nie kosztują. Jeśli uważacie, że Tusk pomoże Ukrainie wejść do UE w ich obecnej formie, to zasługujecie jedynie na PiS. „Aż was kukle będą swędziały”.

I na to liczę, mówić jedno, robić drugie. Rudy zakulisowo powinien ich dojeżdżać aż zaczną pękać i dawać nam jakieś koncesje gospodarcze za tę pomoc, i straszyć ostatecznym argumentem, że
to wiedzielibyście że odpowiedzialna polityka polega na zyskiwaniu przyjaciół, a nie robieniu sobie wszędzie wrogów.


@walzky: Oj ciezko bedzie to takim zrozumiec

nie wiem co jest zabawniejsze - wiara w to że ukraina trafi do UE czy to że przyjmą ją do NATO


@elperson: Najsmieszniejsi sa ludzie, ktorzy nie wierzyli ze w 2014 moze powstac pro-zachodnia demokracja na Ukrainie. A zmiany w prawie dla UE na Ukrainie ida pelna para.
  • 1
@100fraszek PiS już forsował własne interesy kręcąc nieustanne inby i szczując na UE. Sam zapewne wiesz, jak bardzo UE się teraz przejmuje ich donosami o łamaniu praworządności w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Totalna zlewka to zbyt łagodne określenie, każdy ma ich głęboko w dupie.
Z którego programu mogę sobie wziąć dotację na Mercedesa, albo basen, pajacu?


@rolnik_wykopowy: Z doplat do wszystkiego, rolnicy sa bardziej uprzywilejowani niz kosciol XD
A co niby nie? Jakie podatki placicie? Rolniczy, kurs i co jeszcze? A ile doplat dostajecie i jak to sie ma do oplacanego podatku?
Placisz chociaz 5% z przychodu?

Ukraina skończy jako pole uprawne wydrenowane z siły roboczej, wspomnisz moje słowa


@elperson: Mozliwe ze tak, ale
@walzky: tusk mówi to co mu karzą niemcy czyli eu... duda na posyłki jarka przeszkadzał, ale tusk na posyłki niemiec jest ok? dla takich jak Ty przydałaby się okupacja niemiecka może byś zrozumiał co to znaczy dbać o interesy swojego państwa, żeby takie zło nie miało więcej miejsca w naszym kraju.
masakra z kim ja dziele ten piękny jeszcze kraj
@walzky: Dzięki za ten wpis. Nie wiem co mają w głowach ludzie plujący w ten sposób na wszystko dookoła. Wystarczy się chwilę zastanowić i staje się jasne jak słońce, że Tusk chce po prostu mieć wokół siebie przyjaciół, a nie wrogów. Niektórym do tego wystarczy chociaż miłe i wspierające słowo. A Ukrainie strasznie daleko do UE, najpierw musi skończyć się wojna, a potem będą musieli ciężko pracować, żeby w ogóle zacząć