Wpis z mikrobloga

W sytuacji, gdy ma się np: teścia <200, czyli poniżej normy.
To jak wygląda proces kuracji dobrany przez lekarza, oraz do jakiej dawki się wówczas dąży?

Jakie są to koszty miesieczne,.gdybym chciał robić badania tak co +-3 tygodnie?

#testosteron #mirkokoksy #zdrowie
  • 8
  • Odpowiedz
Zastrzyk co 3-4tyg by wyszła górna norma, sam towar to miesięczny koszt butelki wódki.Lekarza trzeba mieć kumatego , a takie badania podstawowe co te 3miechy 200-300zl jest już git.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ZlotaEra podczas wyrównawczej terapii dąży się do górnej normy? Czy w takim przypadku potrzebne są odbloki?

Idę niedługo na badania i obawiam się, że mogę mieć w granicach 200, ciekawe czy wówczas lekarz bez problemu, byłby w stanie przepisać taka kurację, no i pytanie czy w wieku 24 lat takie coś ma sens.

(Jestem aktywny fizycznie, więc wiadomo że chciałbym też polepszyć sylwetkę / siłę, natomiast głównie liczę, że zwiększenie poziomu teścia
  • Odpowiedz
@Yakooo szukaj raczej prywatnie lekarza który się w tym specjalizuje, zwykły endokrynolog raczej w tym wieku zaleci zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna.TRT nie jest skomplikowanym tematem nawet na własną rękę.Fora kulturystyczne są pełne wiedzy w tym temacie.
  • Odpowiedz
@Yakooo jeśli wchodzimy na testa to raczej nie żeby pobudzić a raczej całkowicie zastąpić naturalna produkcję często do końca życia.Na pobudzenie produkcji własnego testosteronu stosuje się inne środki, a przedewszystkim zaczyna od zmiany trybu życia na bardziej aktywny.
  • Odpowiedz
@Yakooo: Najpierw lepiej zacząć od zmiany życia/higieny snu/jedzenia niż pchać się w teścia i musieć się kuć do końca życia co tydzień. Pomijam fakt, że mało jaki lekarz w PL ma na ten temat wiedzę i już lepiej się znają w tej kwesti byczki z siłowni.
  • Odpowiedz
@Yakooo: najpierw to zrób badania, a nie w ciemno przewidujesz wynik. Skąd niby wzięło Ci się to 200 skoro nie sprawdzałeś poziomu?
Mam wrażenie, że chciałbyś po prostu wejść na teścia, stąd pytanie o poziom do którego się podbija. Lekarz nie da Ci dawki, która w jakiś znaczny sposób pomoże Ci poprawić sylwetkę. No chyba że faktycznie poziom teścia szoruje u Ciebie po dnie (chociaż w sumie ekspertem nie jestem, więc
  • Odpowiedz
  • 0
@pp93: mam badania sprzed kilku lat, wtedy na to nie zwracałem uwagi.

Miałem kiedyś wykonywany pewien zabieg w czasie dojrzewania i wówczas było troche pod normą.
  • Odpowiedz
@Yakooo: Zazwyczaj kończysz z około 100mg na tydzień, paczka 500mg kosztuje 100zł. Matematyke zostawiam Tobie ;)
Ceny badań czy lekarza możesz sprawdzić zależy jak często i co chcesz badać.
  • Odpowiedz