Wpis z mikrobloga

Macie piękny efekt wyhodowania pokolenia FameMMA na patostreamach, "dymach", internetowej patoli i innym gównie. Może to jakieś tam jednorazowe wybryki na skalę całego kraju, ale to pokolenie jest po prostu ułomne i im dalej w las, tym gorzej, bo poziom w internecie drastycznie spada. O ile z kimś, kto z tym światem zetknął się w wieku 13-14 lat może nie być problemu, tak pomyślcie, co będzie z obecnymi 8-10 latkami za kilka lat

Może ktoś napisać, że patola była zawsze - osiedla, podwórka. Tak, była, ale nawet te patusy zdawały sobie sprawę, że są "chuliganami" I robią coś źle i odciskało się na nich życie w biedzie i patorodzinkach. Wieku z nich marzyło o normalnym życiu.

A teraz? Teraz przemoc psychiczna i fizyczna jest promowana. Nie chodzi o sporty walki, gdzie są zasady, a bicie z partyzanta, rzucanie się przedmiotami, pociski po rodzinie, wyzywanie się od najgorszych jak zwierzęta - młodych to jara. Nie uważają oni tego za nic złego. Im to imponuje.

Małolaci odczuwają satysfakcję z przemocy psychicznej, bo naoglądali się tych pato konferencji poprzedzających pseudogale. O ile kiedyś można było zarobić w łeb od szkolnego byczka, tak teraz dzieciak Może mieć w klasie organizowane "konferencje", gd,ie cała klasa będzie mu jechać po matce, w necie będą latać z nim memy, przerobione foty i wpisy, a po japie i tak dostanie, ale jeszcze wyleją na niego szczochy i nagrają to do neta xD

Mam wrażenie, że niezależnie która partia rządzi, żaden rząd nie dobierze się do dupy tym federacjom i to co promują, a powinni. Patostreamy z menelami to przy tym pikuś, bo meneli nikt nie chce naśladować, a jakichś youtuberskich dymiarzy już tak. Także oglądanie Kononowicza lub innych odklejeńców to pikuś przy Oskarkach, którzy beż zasad moralnych zarabiają na psychicznym znęcaniu się nad oponentem na konferencjach.

A najlepsze jest to, że nawet na wykopie tacy napinacze, co zarabiają na hejcie 24/7 są propsowani, bo "zadymiarze". Natomiast jakby ktoś ich wstawił po ryju w ciemnej ulicy, to już by było be xD wtf gdzie się podziały zasady? Jak ktoś kozaczy, to dostaje, przeprasza i koniec.

#poznan #patostreamy #famemma #oswiadczenie #gownowpis #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski #psychologia
  • 9
@Kopyto96:
Ale ty wiesz ze te akcje z tej galerii poznańskiej to w większości trolle i tam nie ma gwałtów w łazienkach?
Bo właśnie przeprowadziłeś analizę socjologiczną nastolatków na podstawie mema xD
@Kopyto96

tak teraz dzieciak może mieć mieć w klasie organizowane "konferencje", gdzie cała klasa będzie mu jechać po matce, w necie będą latać z nim memy, przerobione foty i wpisy


Mordo ja takie rzeczy samemu miałem w podstawówce. Z resztą co ja będę się rozpisywał jak "hurr durr patrzcie jak X wpływa na naszą młodzież" to tylko starcze #!$%@?, jak teraz jest Fame i streamerzy tak kiedyś były gry wideo i MTV.