Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki, poszukuję godnego następcy kremu BB Mizon Snail Repair - po zmianie składu filtr spadł z SPF50 do SPF30, a dla mnie to jednak za mało. (,)
Używałam do tej pory odcienia #21 (blady trupiak here), szukam czegoś podobnego, najchętniej również koreańskiego, koniecznie z żółtymi podtonami, z filtrem minimum SPF50, krycie średnie - zależy mi głównie na wyrównaniu kolorytu.

#mirabelkopomusz #kosmetyki #makijaz #kiciochpyta
wysuszonyszkieletkostny_czlowieka - Mirabelki i Mirki, poszukuję godnego następcy kre...

źródło: bddsu2t38c5kum7rkxyc

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka nie skupiałabym się na ochronie przeciwsłonecznej w kremie BB bo nie jesteś w stanie nałożyć tyle kremu aby faktycznie taką ochronę mieć, lepiej zainwestować w dobry SPF. Ten BB jest o dość lekkim kryciu? Warto sprawdzić enough collagen moisture (w nazwie ma podkład ale jest lżejszy niż większość BB które testowałam) bardzo lekki ale trwały, SPF ma malutki ale nie ma co liczyć na ochronę przeciwsłoneczną z kolorowki. Lekki i przyjemny
  • Odpowiedz
nie lepiej jakiś krem po prostu?


@johnblaze12345: "zwykły" krem ma na celu szeroko pojętą pielęgnację. Kremy BB są produktami makijażowymi, mają zupełnie inną funkcję, bo ich głównym zadaniem jest koloryzacja twarzy, nadanie zdrowszego wyglądu, ukrycie drobnych przebarwień, cieni pod oczami, ogólnego zmęczenia cery. "Jakiegoś" kremu też używam - zanim nałożę BB. ʕʔ
  • Odpowiedz
@Gr0szka: dziękuję za taki rozbudowany komentarz! Ochronny SPF50 nakładam pod BB i na całe ciało, ale jednak regularnie stosuję również kwasy i retinol, więc zależy mi na wysokich filtrach właściwie we wszystkim, co na siebie nakładam - przezorny zawsze ubezpieczony. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten z Mizon ma średnie krycie i bardzo ładnie wtapia się w skórę bez efektu maski, wygląda na mnie bardzo naturalnie, nie ściera
  • Odpowiedz