Wpis z mikrobloga

@WielkiNos:

W związku z tym, że jak wiemy mężczyźni też zachodzą w ciążę pojawiają się różne związane z tym problemy. Jednym z nich jest np. brak ciążowych legginsów w sklepach na dziale męskim.


Dodatkowo są to ciąże wielodzietne. Jak ten człowiek ma w swoim stanie się przemieszczać?
EmDeCe - @WielkiNos: 
 W związku z tym, że jak wiemy mężczyźni też zachodzą w ciążę p...

źródło: obraz_2024-01-23_123948297

Pobierz
  • Odpowiedz
no i? Lewactwo to niekiedy taka kpina, że trudno odróżnić co jest na serio a co trollingiem ¯(ツ)


@WielkiNos: Standardowe podniecacie się oczywistym bait profilem, a jak się zostanie złapanym to typowy argument "Ale lewactwo tak głupie, że to mogło zdarzyć się naprawdę" xDDD

Weź postaraj się lepiej z tymi wpisami, bo albo łapiesz się na oczywiste zarzutki/sarkastyczne profile, albo wrzucasz jakiegoś gówno-komentarze z Twittera/FB, z kilkoma plusami jako
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ten profil to jest jakieś prawackie trollkonto. Nie dawajcie się na nie nabierać. Postowane tam treści nie są prawdziwe. Ludzie o takich poglądach nie istnieją lub jest ich ułamek promila.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ciążowe leginsy? xD Chyba rodzice lewaków je stosowali ściskają im głowy za młodu tym i potem takie głupoty wygadują.
Powinni jeszcze gorset zakładać żeby tylko tego ciążowego bebzona nie było widać i by Julki mogły się dalej na onlyfansach pokazywać.
  • Odpowiedz
  • 1
@shinoda1990 nie przypisałam lewakom tylko napisałam, że lawakom by taki obraz nie przeszkadzał.

Oczywiście, że się mogło zdarzyć naprawdę i może wkrótce się nawet zdarzy, że ktoś wymyśli tak problem. Ile trzeba od transa w ciąży na okładce Glamour do tego, że ktoś zaraz zacznie płakać, że na dziale męskim nie znalazł legginsów dla transów?
WielkiNos - @shinoda1990 nie przypisałam lewakom tylko napisałam, że lawakom by taki ...

źródło: temp_file4943410047968457992

Pobierz
  • Odpowiedz