Wpis z mikrobloga

Już nie pamiętam, w co znajomy "inwestował", ale pamiętam, że serio zachowywał się jak bogacz i mówił, że wypłaci milion czy coś w tym stylu. A to były tylko cyferki na ekranie w jakimś tam serwisie piramidy finansowej :)
@jerzu70: ona i jej czarnowlosa kolezanka od czasu do czasu wyskakuja mi na instagramie i przeraza mnie ilosc naiwniaczek, ktore wypisuja jej pozytywne komentarze i kupuja te kursy. Oni w kolko wrzucaja te same ujecia z Dubaju, albo jak wychodza ze sklepu z torba LV, ubrani w podrobki i poliestrowe szmaty z shein, ale jakims cudem Agnieszka i inna Paulina z podlasia patrza na to i wierza, ze tajemna wiedza z
@asdfghjkl: To jest celowe działanie aby przyciągnąć najbardziej naiwnych, później wyciagnięcie kasy to już formalność. Wiarygodne historie/reklamy daja małą skuteczność powodzenia akcji.
@pieknylowca: Zarabiaj 100k miesięcznie ->
-> Miej czas by prowadzić kursy o zarabianiu
-> pobieraj "śmieszną" opłatę kilku stów za kurs (przecież dla Ciebie to jak na waciki)
Ilość tych pseudo milionerów jest przerażająca, a jeszcze gorsze to, że są ludzie, który im wierzą i kupują kursy.
A jak już raz wydasz ze 2kola na kurs , to później głupio się przyznać, że to nie działa i zamykasz się w bajce milionera wierząc, że kiedyś się dorobisz. Jak pytam ich o pit albo wpis do CEIDG to żaden nie chce mnie do swojego zespołu xD
@lewc_rain_zuk: jakby każdy cię hejtowal na każdym kroku że głosujesz na x to też byś w końcu nie zagłosował. Przecież na konfederację to był lincz, a jak jeszcze Julki swoje 3 grosze wciskały to w polskim cuckoldstanie wynikły takie efekty. Co by nie mówić ktoś kto na prawdę interesuje się polityką, ogląda wywiady, a nie wyrywki, to przyzna że konfederacja to jedna z lepszych partii. Ale ludzie to motłoch jak głośno