Wpis z mikrobloga

@dobry_punkt_widzenia: na to pewnie dopiero w 2030 dostana rozkazy (i to tylko jesli ukraina przegra) wiec jeszcze nie wiemy co beda mowic, moze zeby sie poddac bo walka nie ma sensu i ze lepiej z rosja niz ue ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dobry_punkt_widzenia: jak Rosja nas zaatakuje to konta zgłosi się do nich po stanowiska zarządców zajętych przez rosję terenach. Pojadą do Putina złozyć hołd i zdać meldunki z dotychczasowej pracy dla matuszki rosiji.
  • Odpowiedz
Czy w trakcie wojny też będą robić fikołki i oczernianie ukraińców? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dobry_punkt_widzenia: a co? Ukraińcy którzy w czasie wojny #!$%@? ze swojego kraju w czasie wojny, w Polsce nagle będą bronić polski? Czy raczej pojadą dalej?
  • Odpowiedz
@dobry_punkt_widzenia:

Czy w trakcie wojny też będą robić fikołki i oczernianie ukraińców? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wtedy to będą oczerniać Polaków co walczą z moskalami a nie się poddali i nie utworzyli marionetkowego rządu tak jak Konfiarze.
  • Odpowiedz
@Sprus: Drugie pytanie, podaj mi potwierdzone dane, że uciekało wielu mężczyzn z Ukrainy, bo ostatni raport z jakim się zetknąłem wskazywał, że 97% uciekinierów to kobiety lub dzieci. PS jak coś, to filmik dzikiego trenera, to nie raport( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w razie ataku rosji na Polskę, będziesz bronić naszego kraju, czy uciekniesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dobry_punkt_widzenia: jestem cywilem a cywila na wojnie nie powinno być

poza tym... mamy wojsko, WOT, policję, straż graniczną, straż ochrony kolei i kilka innych uzbrojonych służb mundurowych
wielu żołnierzy wyszkolonych zostało z pieniędzy podatników i odeszli do rezerwy
wielu żołnierzy odeszło na BARDZO WCZESNĄ emeryturę wojskową i znam takich "emerytów" którzy
  • Odpowiedz
  • 0
@Rasteris

@dobry_punkt_widzenia: jak Rosja nas zaatakuje to konta zgłosi się do nich po stanowiska zarządców zajętych przez rosję terenach. Pojadą do Putina złozyć hołd i zdać meldunki z dotychczasowej pracy dla matuszki rosiji.


Dyskutowałem ostatnio z konfiarzem na Twitterku. Jego tezy -polska powinna być suwerenna a nie na smyczy USA i eu. Więc należy wyjść z UE i NATO. Rosja nie ma powodu aby atakować Polsce więc jesteśmy bezpieczni. -na mój
  • Odpowiedz
@dobry_punkt_widzenia:

cytowany tekst gdy rosja nas zaatakuje i "nagle" okaże się, że Ukraińcy jednak są z nami,


Szkoda waszych wysrywów. Jakby tak się wydarzyło to okazałoby się, że ruski w nas walą a ukraina się cieszy. Miłości i współczucia od wschodnich braci nigdy nie zaznaliśmy i jest to nadal wielce wątpliwe.
Po ataku ruskich i gdyby nie kagan USA na Ukrainę to pewnie mielibyśmy 2 wschodnie fronty, oba raczej przegrane...
  • Odpowiedz
@dobry_punkt_widzenia: zdaje się, że konfa jest pewna swojego twardego elektoratu który daje im przekroczenie progu, więc nic więcej im nie potrzeba...

Warto też zaznaczyć, że konfa miła być merytoryczna w tym sensie, że nie tylko krytykuje, a także przedstawia lepsze rozwiązanie. No to jakie jest lepsze rozwiązanie by trzymać Rosję zdala od Polski niż broń dla Ukrainy? No nie wiadomo.
  • Odpowiedz
@dobry_punkt_widzenia: O, to jest ta Konfederacja która zajmuje się gospodarką i jest merytoryczna? Nawet tu kiedyś się Konfiarze zesrali że Konfederacja nie robiła kampanii na treściach antyukraińskich. A tu nie tylko robili taką kampanię, a nawet dalej tę swoją spiralę nienawiści (bo czym jest choćby jakże merytoryczne przytaczanie przez Mentzena nieprawdziwych statystyk w temacie przyjmowania prze Ukraińców pomocy od państwa Polskiego) nakręca xD
  • Odpowiedz
gdy rosja nas zaatakuje i "nagle" okaże się, że Ukraińcy jednak są z nami,


@dobry_punkt_widzenia: Uwaga,

Rosja nas zaatakuje i okaże się, że ukry nie są z nami. Jak wtedy będziesz płakał? ;D
  • Odpowiedz