Wpis z mikrobloga

Nietzsche Techno

Dzięki Suno.AI zostałem muzykiem techno xD

Od 10 lat słucham techno, a poznawanie myśli filozofów było moją pasją przez długie lata. Czemu by tego nie połączyć? Tak powstało “Nietzsche Techno”. Według mnie fajnie wyszło.

Wziąłem fragmenty tekstów Nietzschego i wygenerowałem do nich muzykę.

Wszystkie utwory: https://www.youtube.com/watch?v=e4MHH3sToe8&list=PLzxaHVI6IUEnMDfFruneJd5EtvD6ngflA

Na ile się znam na muzyce, wydaje mi się, że te utwory są dobre, a God is dead (and resurrected) jest wręcz bardzo dobre. Ale może komuś spodoba się na przykład Übermensch, albo La gaya scienza. Niesamowicie ciekawi mnie odzew. Mam nadzieję, że moje odczucia podzieli trochę więcej osób, ale chyba nigdy w życiu nie byłem tak pIewny swojej “artystycznej twórczości” (kiedyś więcej pisałem, publikowałem na wykopie, jeden wpis zdobył nawet 1400 plusów).

Nie każdy lubi taką muzykę, więc nie każdy to polubi, ale ci co lubią techno, powinni być zadowoleni. Jak ktoś chodzi na rave’y, albo zna jakiegoś DJ-a, to można mu zasugerować, żeby to puścił ;)

Okładka też wg mnie się udała, oczywiście też wygenerowana za pomocą sztucznej inteligencji.

Polecam zresztą każdemu miłośnikowi muzyki spróbować. Na Suno jest napisane, że jeśli płacisz subskrypcję (40 zł miesięcznie), to utwory wygenerowane należą do ciebie. Rozwój AI daje coraz bardziej imponujące narzędzia do realizowania swoich idei.

Zastanawiam się trochę na ile te twory są oryginalną muzyką, w sensie czy ktoś się nie przyczepi o prawa autorskie. Ale póki co, jest jak jest :)

Link do znaleziska: https://wykop.pl/link/7343575/nietzsche-techno-god-is-dead-and-resurrected

I niech płynie #nietzschetechno. Może jeszcze ktoś się zainspiruje i stworzy muzykę na podobnej zasadzie z innym filozofem?

#dawidk01 #nietzschetechno #nietzsche #filozofia #gruparatowaniapoziomu #sunoai #chatgpt #tworczoscwlasna #rozkminy #muzyka #muzykaelektroniczna #techno #house
Dawidk01 - Nietzsche Techno

Dzięki Suno.AI zostałem muzykiem techno xD

Od 10 lat sł...

źródło: DALL·E 2024-01-23 09.54.27 - A stained glass art version of the vibrant portrait of Friedrich Nietzsche for Nietzsche Techno, with the addition of headphones. This artwork trans

Pobierz
  • Odpowiedz