Wpis z mikrobloga

#przyjazn #szukam siema, szukam przyjaciela/przyjaciółki ;) - ale to brzmi :D Prosto, bezpośrednio, szczerze - dziwnie :) najwyżej nikt nie zareaguje albo będzie pocisk. Kto nie ryzykuje szampana nie pije - jak to się mówi. Za długo się czaiłam z tym, a może warto spróbować. Coś o mnie: 30 lvl, poznanianka, pracująca w IT zdalnie, chodząca na siłownię. W trakcie terapii (pracuje nad soba - mam np. problem w relacji kumpelsko/przyjacielskiej z drugą kobietą) naprawiam swoje wady;) Gaduła (może być jako wada i zaleta - jak kto woli;) ), lubię się wygłupiać, posmieszkować, wrażliwa. A wady - zbyt emocjonalna, czasem za bardzo biorę coś do siebie, no i czasem załącza się ta niezdrowa rywalizacja. No to próbuje ;)
  • 29
  • Odpowiedz
@MalaNana: jakbyś była kumata to skumałabyś że to test na twóje kumanie. Pytam bo jak z innego miasta to chyba nie ma sensu a poznanianka może mieszkać gdzieś indziej
  • Odpowiedz
  • 0
@kutafonixor po 1 czy szukam sponsora? Po 2 czy szukam faceta? Po 3 w ten sposób raczej zapełniłabym swoją czarna listę. I po 4 raczej przyjaciółki w ten sposób nie znajdę ;p
  • Odpowiedz