Wpis z mikrobloga

TL;DR Stworzyłem dla siebie prostą stronę, która ułatwia mi wyszukiwanie konkretnych modelów. Może komuś z was też się przyda.

https://3dsearch.online/

Szukając specyficznych modeli czasami, potrzebowałem odwiedzić kilkanaście różnych platform, (często zapominając o istnieniu niektórych) wpisując to samo zapytanie w ich wyszukiwarkę. Postanowiłem ułatwić sobie ten proces i stworzyłem prostą stronę, która robi to za mnie i otwiera wszystkie strony z wyszukiwaną frazą w nowych oknach przeglądarki. Czasami też osoby spoza branży pytają, gdzie mogą znaleźć jakiś model, więc teraz, zamiast przesyłać im kilka linków - wysyłam jeden. Trzeba zaakceptować w przeglądarce otwieranie wielu okien. Mnie ułatwia pracę, więc może komuś z was też się przyda :)

#3dprinting #druk3d #chwalesie
  • 6
  • Odpowiedz
Szukając specyficznych modeli czasami, potrzebowałem odwiedzić kilkanaście różnych platform, (często zapominając o istnieniu niektórych) wpisując to samo zapytanie w ich wyszukiwarkę.


@opermajki:

w czym jest to lepsze od thangs, yeggi, czy stlfinder? :)
  • Odpowiedz
  • 1
@sylwek2k: Tam też jest thangs i yeggi. Oba te serwisy indeksują i wyświetlają pliki według własnego uznania / jak mają dostęp i nie zawsze znajdziesz tam to, czego szukasz.
  • Odpowiedz