Wpis z mikrobloga

Mój wygląd jak na pic poniżej. 19.01 Zamówiłem S24 na kodzikach z oficjalnego sklepu i specjalnie zrezygnowałem z odkupu, żeby dostać zwrot 4 stówki i słuchawki a teraz doczytałem że ilość sztuk mocno limitowana (zwrot na kartę 6,5 tys a słuchawki 10 tys). Oczywiście trzeba się przekopać przez regulamin żeby to przeczytać. Zamówienie nawet nie ma listu przewozowego w inposcie a ludziom którzy zamówili w dniu premiery już wysłali. Mam nadzieję że #!$%@? samsungowe nie odwrócą kota ogonem. #samsung #samsungs24
gacek1267 - Mój wygląd jak na pic poniżej. 19.01 Zamówiłem S24 na kodzikach z oficjal...

źródło: temp_file7533906300880076195

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@przemo2164: spokojnie, wystarczy. Zamówiłem 18.01. i dopiero wczoraj moje zamówienie zostało spakowane, jeszcze nie jest wysłane, nie mam listu przewozowego. Co roku jest to samo z wysyłką ze sklepu Samsunga (kiedyś obsługiwała go iTerra - ci od Vobisu). Połowa osób i tak nie ogarnie, że słuchawki i kartę ogarnia się przez apkę Members.
  • Odpowiedz
@gacek1267: @szmichal @przemo2164 Co do słuchawek to widziałem gdzieś że dadzą inne o tej samej wartości a co do zwrotu to jak juz kody bylyby out, to miala byc informacja.

Raczej nie panikujcie, samsung zawsze ogarnial na plus z bonusami ;)
  • Odpowiedz