Wpis z mikrobloga

Rabat 14% w NTFY na zamówienia powyżej 14 dni! ()

Znów mamy dla was #promocja na długie zamówienia! Tym razem z okazji rozpoczęcia przygotowań do maratonu (już wkrótce więcej info na ten temat!).

Wystarczy, że przy finalizowaniu zamówienia na stronie https://ntfy.pl/konfigurator wpiszecie kod WYKOP14 (wykop14, Wykop14), a cena Waszej diety spadnie o 14%.

WAŻNE: Kod ważny od dziś (24.01.2024) do 26.01.2024, więc jeśli chcecie rabacik to radzę się pośpieszyć z zamówieniem. Acha, kod nie łączy się z programem lojalnościowym.

#cateringdietetyczny #dieta #jedzenie #dietapudelkowa #zdrowie #cebuladeals #promocja #bieganie #biegajzwykopem #maraton
NiceToFit_You - Rabat 14% w NTFY na zamówienia powyżej 14 dni! ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

Znów mamy dl...

źródło: scr

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Wychwalany: Gdyby to ode mnie zależało, to czemu nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale my tylko przekazujemy promki, które wymyśli "góra". Mogę im coś zasugerować, ale generalnie nie jestem decyzyjny w tego typu kwestiach. A 14% to generalnie wysoki rabat, nie trafia się częściej niż raz na miesiąc / dwa. Z tego co wiem, to raczej w najbliższym czasie nie będzie większego rabatu niż te 14% (choć
  • Odpowiedz
Ciekawe że nie chcecie być na Dietly, nawet Maczfit się poddał i do nich dołączył ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Wychwalany Wiesz, to jest zapewne rozpatrywane w kontekście zyski / koszty takiej współpracy. Ja nie znam szczegółów, ale wydaje mi się, że Dietly może mieć prowizje, które trudno zaakceptować w pewnych okolicznościach. Nasza dieta jest jakościowo bardzo dobra (i piszę to przede wszystkim jako konsument, nie tylko pracownik (
  • Odpowiedz