Wpis z mikrobloga

@Sportacus: używam do słuchania Spotify, więc nie napiszę Ci nic o szerokiej scenie, czy wycofanym środku ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale jak dla mnie bardzo dobry, analityczny wręcz dziwięk, a na tym mi zależało. Masz opcje podłączenia kabla - wtedy przetwarza muzykę bezp. z Jacka w źródle z pominięciem DACa w słuchawkach i działa nawet jak są rozładowane plus możesz np grać bez opóźnień obecnych w BT
@Sportacus: nie ma uniwersalnych a przynajmniej nie w budżetowym zakresie. Szukaj czegoś z charakterystyką V, bo inaczej basu ci będzie brakować. Chociaż np. Creative Aurvana Live! mają trochę basu, choć nie najniższego, ale dla mnie są zbyt ciemne. Wcześniej miałem Superlux 681 Evo to bardzo fajnie grały: i niski bas i w miarę przejrzyście, i były fajne komfortowe. Z kolei HD681 (bez Evo) miały dla mnie zbyt ostrą górę. Może coś
@Iifeform cudowne są ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º). Dzięki za polecenie! Myślisz, że nie uszkodzę baterii jak dałem głośność na maxa w słuchawkach a reguluje w telefonie?
@Iifeform: normalnie (). Jest w tle taki szum, nie bylo go chyba na poczatku, jak odpalam odtwarzacz. Juz przy uruchomieniu jak mowi glos " Battery level..." to jest ten szum, po chwili znika, przy sparowaniu bluetooth znowu się robi. Potem znika i przy kazdym odpalaniu muzyki na yt music się robi, jak przestaje sluchac to po chwili znika