Wpis z mikrobloga

#metal #hardcorepunk #crust #sludge
#cultowe (1235/1000)

Iamdisease - Druga Narava z płyty Praznina (2014)

A tego na pewno nie znacie, bo to niszowa kapela hc/crust/metalcore/sludge ze Słowenii, kraju z którego znam może jeszcze ze 2 kapele (Neurotech, Laibach, a no i progrockowy Devill Doll).

Numer niereprezentatywny, zamykający płytę w innym tempie niż ona cała jest, bo 6 pierwszych to szybkie strzały po 2-2.5 minuty bez brania jeńców. Oprócz tej płyty wydali też wściekły debiutancki self-titled, tylko że nie ma na tubce. Obu albumów można za to słuchać i pobrać za free (nie kradnąc nawet) u nich na bandcampie - mają cenę ustawioną co łaska, od 0 Euro.

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #metal #hardcorepunk #crust #sludge
#cultowe (1235/1000)

Iamdisease - D...
  • 2
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: kiedyś miałem opór przed niszowymi kapelami "bo nikt tego nie słucha" (wiem, to nie ma racjonalnego uzasadnienia), ale ostatnio mam coraz więcej takich na codziennym odsłuchu. Trochę w podobnych klimatach polecam Lo! i ich ostatni album The Gleaners
  • Odpowiedz