Wpis z mikrobloga

@Frasiu: #!$%@? to już 2137 odcinek tej gównodramy, szczerze już mam tego że jedyne co słysze z tej ligi to shitpost fanów KC i #!$%@? na KC przez ich hejterów. To ja już wolę raz na ruski rok obejrzeć coś z LCK lub LPL
@Mega_Smieszek: Agurin nie ma nic wspólnego z hiszpańską sceną? Coś takiego kojarzę, być może za szybko wstawiłem posta, mea culpa

@boxxi byli bracia #!$%@?, był cuckset, było astralis, teraz jest KC. Kiedyś ten tag żył dużo bardziej, dlatego może się wydawać że jest spam. Staram się wrzucić co nie co żeby się coś działo tutaj, jeżeli Ci to nie odpowiada co może być zrozumiałe to możesz zablokować moje treści :)
@Frasiu: Ja akurat nie miałem na myśli tylko mirko a wszędzie, tutaj akurat w ogóle za często nie widzę czegokolwiek związanego z LoLem, tym bardziej z KC, a ja też nie mam zamiaru blokować kogokolwiek za takie duperele.
@boxxi: bo w sumie nic się nie dzieje oprócz tego KC, a to jest efektem kibiców fanatyków. Przed sezonem spamowali na TT ze LEC na nich nie zasługuje i teraz jak mają 0:6 idealnie się patrzy na to jak podkulili ogon ;>