Wpis z mikrobloga

#film #disneyplus
Nie sądziłem, że stary film o chłopach zamkniętych w łodzi podwodnej będzie tak ciekawy.
A tak serio to świetnie mi się oglądało "Karmazynowy przypływ", film z gwiazdorską obsadą, trzymający w napięciu. Nie wiem czemu, ale ostatnio bardziej podobają mi się stare filmy, a coraz mniej współczesne produkcje.
potatowitheyes - #film #disneyplus 
Nie sądziłem, że stary film o chłopach zamkniętyc...

źródło: ab8cf6f9000d5997e40c38969b9c.1000

Pobierz
  • 32
@potatowitheyes: Z łodzi podwodnych, to bezapelacyjnie Das Boot. A z klasyków to Ludzie honoru (genialny i o wojsku), Przylądek Strachu- mega dobry film z DeNiro, Psy Wojny, Pluton, Więzień Brubaker, Imperium Śłońca, Full Metaj Jacket. Dla mnie kino urywa się tak na przełomie 20 i 21 wieku i oglądam głównie starocie z Paulem Newmanem czy Bogartem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Exil12 nie mogę za każdym razem jak ktoś poleca dwunastu gniewnych ludzi i zestawia to z filmami z lat 90. przecież ten film to jedna wielka nuda, rewelacyjne noty zbiera dlatego, że jest czarnobiały od ludzi, którzy nie chcą wyjść na ignorantów xD film jest w porządku ale bez przesady
@wygryw50k: ale że tobie się nie podoba to nie znaczy że inni też tak uważają.

Sam obejrzałem go pierwszy raz miesiąc temu. Długo zwlekałem bo właśnie myślałem jak ty: że nudny, że starty, że pewnie kolejny artystyczny film, który wszyscy udają że jest super, bo tak trzeba.

I jestem zachwycony filmem. Nie nudziłem się przez cały film. Prosta konstrukcja i scenariusz. Ale super zagrane i zmontowane, choć to film z 57