Wpis z mikrobloga

Dla mężczyzn mamy przymusowe ćwiczenia wojskowe


@sildenafil: masz jakieś przymusowe ćwiczenia wojskowe?

I najważniejsze pytanie - kto ma bronić ojczyzny według Ciebie?
  • Odpowiedz
  • 10
@Kryspin013: idź być wyborcą PO gdzie indziej i przestań spamować swoje kłamstwa o tym na kogo głosowałem w ubiegłych wyborach.

Bo być może będziesz pierwszym użytkownikiem wykopu na mojej czarnej liście. No chcesz tego, chcesz? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 41
@aarahon:

masz jakieś przymusowe ćwiczenia wojskowe?

Owszem. Według komunikatu Ministerstwa - takie ćwiczenia będą dotyczyć nawet 200 tys. Polaków.

kto ma bronić ojczyzny według Ciebie?

Zgodnie z Konstytucją RP: obywatele, czyli kobiety i mężczyźni
  • Odpowiedz
@Kryspin013: idź być wyborcą PO gdzie indziej i przestań spamować swoje kłamstwa o tym na kogo głosowałem w ubiegłych wyborach.


@sildenafil:
1) nic nie napisałem o tym na kogo głosowałeś
2) nie jestem wyborcą PO
3) "nie jesteś za pis, ale"
4) lecisz z pisowską propagandą w znaleziskach/wpisach
5) mam wrażenie, że twoja aktywność tutaj ma na celu jedynie mącenie kijem
Kryspin013 - >@Kryspin013: idź być wyborcą PO gdzie indziej i przestań spamować swoje...

źródło: W0Q7P60

Pobierz
  • Odpowiedz
Owszem. Według komunikatu Ministerstwa - takie ćwiczenia będą dotyczyć nawet 200 tys. Polaków.


@sildenafil: kiedy na nie idziesz?

Zgodnie z Konstytucją RP: obywatele, czyli kobiety i mężczyźni


@sildenafil: kobiety w wojsku są czyli dokładnie tak jest.
  • Odpowiedz
  • 9
@Kryspin013: moja aktywność tutaj pokazuje waszą hipokryzję. Tak jak w kwestii praworządności,.tak w kwestii prawa do decydowania o swoim ciele.

Nic z powyższych zrzutów ekranu które porobiłeś nie upoważnia do nazwania mnie "pisowcem". Chociażby podstawowy fakt: ustawa "Mieszkanie za Pomówienie" czy obowiązkowe ćwiczenia wojskowe tylko dla mężczyzn to przede wszystkich dzieło PiS.

Dla Ciebie po prostu każdy kto nie popiera tego co robi obecnie PO jest pisowcem..ale to już Twoje urojenia.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: moja aktywność tutaj pokazuje waszą hipokryzję. Tak jak w kwestii praworządności,.tak w kwestii prawa do decydowania o swoim ciele.


@sildenafil: XD

Dla Ciebie po prostu każdy kto nie popiera tego co robi obecnie PO jest pisowcem..ale to już Twoje urojenia. Powinieneś to zaznaczyć.


Mordo, ty popierałeś publicznie wprost syf jaki pis zrobił w sądownictwie XD
  • Odpowiedz
  • 46
@aarahon:

kiedy na nie idziesz?

Jak dostanę wezwanie

kobiety w wojsku są czyli dokładnie tak jest.

Kobiet-cywilów ten obowiązek nie dotyczy, a mężczyzn-cywilów owszem i to praktycznie od pierwszego kroku w pełnoletność: poprzez przymusową kwalifikację wojskową, gdzie otrzymanie kat.A pociąga za sobą dalsze potencjalne obowiązki.
  • Odpowiedz
  • 6
@Kryspin013:

Mordo, ty popierałeś publicznie wprost syf jaki pis zrobił w sądownictwie XD

To sprawdź dokładniej moje wpisy. Nie tylko nie popieram finalnego efektu pisowskich reform, ale wykluczam ich z możliwości powrotu do władzy właśnie za brak tych reform, które mieli okazję wprowadzić. Dla mnie np. kwestia karania sędziów za błędne wyroki to podstawa. I tak - liczyłem że PiS to zrobi. Ale się nie sprawdzili mając praktycznie władzę absolutną w
  • Odpowiedz
Jak dostanę wezwanie


@sildenafil: no to masz je czy nie?

Kobiet-cywilów ten obowiązek nie dotyczy, a mężczyzn-cywilów owszem


@sildenafil: bo kobiety są statystycznie gorszymi żołnierzami, przykro mi, z biologią jako nauką nie ma co się kłócić.
  • Odpowiedz
  • 4
@aarahon:

bo kobiety są statystycznie gorszymi żołnierzami

Większość mężczyzn którzy dostali kategorię A byłoby fatalnymi żołnierzami i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Nie udawaj, że o to tu chodzi

Ale kobiety zawsze mogą być kwalifikowane do pełnienia służby zastępczej np. w ochronie zdrowia podczas wojny, w logistyce itd. skoro są zbyt ważne aby zostać mięsem armatnim tak jak ich rówieśnicy.

no to masz je czy nie?

Spokojnie. Wezwania są rozłożone na
  • Odpowiedz
Większość mężczyzn którzy dostali kategorię A byłoby fatalnymi żołnierzami i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Nie udawaj, że o to tu chodzi


@sildenafil: ja nic nie udaję. Ja opieram się na faktach.

Ale kobiety zawsze mogą być kwalifikowane do pełnienia służby zastępczej np. w ochronie zdrowia podczas wojny, w logistyce itd. skoro są zbyt ważne aby zostać mięsem armatnim tak jak ich rówieśnicy.


@sildenafil: i dlatego są kwalifikowane jeśli mają
  • Odpowiedz