Wpis z mikrobloga

Dziadka odkeliło już całkowicie xD

Wczoraj, rzekomo źle czujący się Kamiński i Wąsik latali to do pałacu prezydenckiego, to do studia TV Republika, a ten pieprzy, że jeden z nich "jest po prostu w bardzo złym stanie zdrowia na skutek przestępstw, które zostały wobec nich popełnione w trakcie pobytu w więzieniu" xD

szczególnie jeden z nich czuje się źle, a poza tym zastosowano wobec niego tortury

jest taka instytucja w UE, my się do niej zwrócimy z oskarżeniem polskich władz o stosowanie tortur, bo decyzja na pewno zapadła na samej górze, jestem przekonany, że to decyzja osobista Tuska


xDDD

źródło
#sejm #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
LukaszN - Dziadka odkeliło już całkowicie xD

Wczoraj, rzekomo źle czujący się Kamińs...
  • 10
  • Odpowiedz
Kamiński zapewne tak wczoraj zachlał pałę, że dzisiaj wstyd było go pokazać w sejmie, a kaczor #!$%@? że są w złym stanie bo byli torturowani. No #!$%@? XDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@LukaszN: ja #!$%@?, jemu się trzeba tylko dać swobodnie wypowiadać, żeby się orał. Nawet nie wiem co tutaj przytoczyć, co zdanie to lepiej.

Jeszcze:

mój wój też był torturowany przez Gestapo i żył 90 lat


XDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@LukaszN: obawiam się, że ten człowiek naprawdę wierzy w to co mówi. Odkleja się co raz bardziej. Raz z mównicy pomawia Tuska o bycie niemieckim agentem, potem pier#oli o wyborach, o tym, że prezydent powinien coś zrobić, a teraz o torturach.
  • Odpowiedz