Wpis z mikrobloga

Hatchback dla kobiety na miasto i rzadziej trasy do ok. 200 km, budżet ok. 100k PLN.
Warunek konieczny - automatyczna skrzynia biegów.
Widziałem, że za takie pieniądze mogę kupić:
- nowe Hyundai i20 w bogatej wersji - tylko czy jazda tym samochodem w trasie będzie wygodna (komfort, wyciszenie?)?,
- nowe Hyundai i30 w uboższej wersji,
- używane samochody marek typu BMW (seria 1), Mini Cooper w programach dealerów z gwarancją - czy zyskam w tych samochodach na komforcie? (podobają się jej)
Co brać po uwagę? Jakieś inne modele?

#motoryzacja #samochody #jakieauto
  • 11
  • 0
@RiczardH: szczerze mówiąc, to też mi się podoba. Tylko boję się trochę, że naprawy mogą być potem kosztowne. Z drugiej strony całe życie nie można patrzeć przez pryzmat oszczędności i czasem można kupić coś co się podoba. Jaki model, rocznik miała i dlaczego już nie ma?
@ddiazepam: Miała z salonu wzięty właśnie jako jakiś po jazdach próbnych ale jak to dopiero wychodziło czyli 2007 potem się żona zestarzała i już chciała SUVa. Miała go kilka lat i nic się samo nie zepsuło. Raz ja sprzęgło rozwaliłem jak się ścigałem z Suzuki Swift i raz drzewo na niego spadło. Myślę, że czasami nie ma co patrzeć na to czy coś się psuje czy nie, tylko jak wygląda a
@ddiazepam: Chcesz kupować czy wynajmować?
Widziałem dzisiaj na grupie leasingowej że można wynająć i30 120 koni w automacie za 1400zł miesięcznie netto z ubezpieczeniem i serwisem w cenie.