Wpis z mikrobloga

@sakiro12: Co to za jakieś przegrywowe urojenia? Laska ma jakieś oparcie bo sama mieszkała i pracowała w Turcji. Jakbyś Ty miał styczność z Pakolami to też mógłbyś z nią pogadać o ich negatywnych cechach bez spiny.
  • Odpowiedz
@sakiro12: w sumie nie ma chyba bardziej złotych kobiet niż polki,

wiem bo sama nią jestem

a w dodatku wskaźniki na tinderze wskazują, że na 1 polke przypada 13 mezczyzn (najwiekszy wskaznik wg krajów na świecie), to dowodzi, ze Polki są niesamowite
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Przecież Polki z bogatszych rodzin to już puszczały się w Egipcie na wakacjach w latach 80 i 90. Poza tym gdy w Polsce była taka bieda i przez komunę brakowało wszystkiego to obcokrajowcy, albo faceci typu marynarz ruchali sobie młode Polki za rajstopy, podpaski czy jakieś ciuchy.
  • Odpowiedz
@sakiro12

według Polek Polacy mogli by się uczyć od Turków XD czyli w skrócie Polacy i Turczynki to brudasy i chamy a Polki i Turcy to elita hah , pomieszało im się we łbie


No jeśli ta osoba ma na myśli to, że będzie chodzić za mną, nosić za mnie zakupy, nie mieć wstępu do wszystkich miejsc to ok, droga wolna XD. Ja usiądę sobie wtedy w barze dla samych mężczyzn i
  • Odpowiedz
@sakiro12: polki strategicznie wybieraja pakoli i hindusow z powodu posiadania broni jadrowej i turkow za 2 armie pod wzgledem liczbnosci nato, gadzi mozg podpowiada w jakie kraje sa strategicznie nie do podbicia xddd
  • Odpowiedz